Znaleziono 0 artykułów
09.10.2023

Księżna Kate zamienia marynarkę na kamizelkę

09.10.2023
(Fot. Getty Images)

Codzienne stylizacje księżnej Kate zawsze wzbudzają zainteresowanie. Ostatnio księżna Walii złożyła wizytę w Vsi Razom Community Hub w centrum handlowym Lexicon w Bracknell. Organizacja wspiera uchodźców z Ukrainy. Żona księcia Williama zaskoczyła nowym lookiem. Zamiast ulubionej marynarki do szarych spodni założyła jesienną kamizelkę. Ten model zapowiada się na przebój sezonu?

Księżna Walii jest miłośniczką garniturów. Udowodniła to już nieraz podczas pełnienia oficjalnych obowiązków. Księżna Kate zdecydowała się na taką stylizację wielokrotnie. Zestaw marynarki i dopasowanych spodni ma opanowany do perfekcji. Podczas ostatniej wizyty w Bracknell postanowiła jednak na chwilę odejść od tego schematu, zastępując marynarkę kamizelką.

Księżna Kate w szarej stylizacji

Księżna Walii każdą stylizację dopracuje w najmniejszym detalu. Tak było i tym razem, kiedy pojawiła się w centrum handlowym w Bracknell w szarym total looku. Księżna z okazji wizyty w Lexicon wybrała klasyczną, zapinaną na guziki białą koszulę, na którą założyła szarą, dzianinową kamizelkę marki Cefinn. To świetna alternatywa dla marynarki na jesień. Dobrała do tego spodnie paryskiej marki Sézane w tym samym odcieniu oraz niskie czółenka w elegancką kratę z metką J.Crew. Stylizację uzupełniła niewielkimi złotymi kolczykami z perłami w kształcie kół marki Shyla Jewellery.

(Fot. Getty Images)

Szare stylizacje to idealny wybór na jesień

Wraz z nadejściem jesieni księżna Wali coraz częściej rezygnuje z odważnych kolorów na rzecz stylizacji w stonowanych barwach. Kate Middleton upodobała sobie odcienie szarości, które często wybiera podczas pełnienia oficjalnych obowiązków, np. podczas wrześniowej wizyty w leśnej szkole w Hereford, gdzie księżna Kate pojawiła się w ulubionej marynarce i ciężkich butach.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij