Znaleziono 0 artykułów
08.10.2023

Marynarka Lady Di ze złotymi guzikami będzie hitem jesiennego sezonu

08.10.2023
Fot. Getty Images

Lady Di wprowadziła do świata mody bardzo wiele ikonicznych elementów. Lista trendów, którym dała początek, jest bardzo długa, to m.in. bluzki z kokardą, jeansowe ogrodniczki, połączenie czerwieni i różu, bieliźniane sukienki. Teraz nastał czas renesansu marynarki, którą księżna bardzo lubiła nosić.

Żegnajcie nudne marynarki! W tym sezonie będzie królować dwurzędowa marynarka ze złotymi guzikami w kolorze granatowym lub czarnym w stylu marynarskim. Będzie stanowiła najlepsze uzupełnienie do jeansów i sukienek.

Lady Di zapoczątkowała modę na wiele elementów garderoby, które obecnie nosimy. Lista trendów, którym dała początek, jest bardzo długa, to m.in. bluzki z kokardą, jeansowe ogrodniczki, wzory w kropki, połączenie czerwieni i różu, bieliźniane sukienki.

Fot. Getty Images

Marynarka w stylu marynarskim zagościła na półkach wszystkich naszych ulubionych sklepów i najlepiej komponuje się z jeansami i trampkami, co już niegdyś pokazała nam Lady Di. Z powodzeniem jednak można ją również nosić do najbardziej eleganckich sukienek sezonu, aby nadać im wyjątkowy charakter.

Artykuł ukazał się na Vogue.es

Tatiana Ojea
Proszę czekać..
Zamknij