Znaleziono 0 artykułów
13.09.2023

Księżna Kate ma nową fryzurę. Zdecydowała się na najmodniejszą grzywkę jesieni

13.09.2023
Metamorfoza fryzury księżnej Kate / Getty Images

Księżna Kate wchodzi w nowy sezon, zaczynając od metamorfozy fryzury. A że najlepszym sposobem na zmiany są cięcia – księżna zaczęła od subtelnej grzywki. Jej „curtain bangs” będzie hitem tegorocznej jesieni.

Księżna Kate w nowej fryzurze z grzywką

Księżna Kate od lat jest wierna swojemu wizerunkowi, zarówno jeśli chodzi o garderobę, jak i fryzury. Nosi długie włosy, najczęściej wyprostowane i rozpuszczone. Wyjątki robi na specjalne okazje, kiedy to upina je w niski, elegancki kok, do którego zakłada królewskie tiary lub biżuteryjne opaski od ulubionych projektantów. Konsekwencją w wyborze stylizacji i nienaganną prezencją wypracowała sobie status jednej z najlepiej ubranych kobiet na świecie, a każde jej wyjście jest skrupulatnie analizowane zarówno przez znawców mody, brytyjskiej monarchii, jak i fanów jej samej. Dlatego też najdrobniejsza metamorfoza nie uchodzi ich uwadze – tak jak aktualna zmiana fryzury.

Księżna Kate w nowej fryzurze z grzywką curtain bangs (Fot. Getty Images)

Podczas trwającego w Wielkiej Brytanii Tygodnia Świadomości Uzależnień księżna Walii odwiedziła więzienie His Majesty’s Prison High Down w Surrey. Pojawiła się tam w nowej odsłonie fryzury z delikatnymi falami oraz grzywką w trendzie „curtain bangs” w roli głównej. Nieco dłuższa grzywka idealnie podkreśla kształt twarzy. Trend ten wypróbowały już miedzy innymi Sydney Sweeney czy Adele.

Dodatkowo dzięki delikatnym falom brązowe włosy księżnej Kate nabrały objętości i lekkości. Fryzura nabrała nieco charakteru boho, dzięki czemu perfekcyjnie wpisuje się także we fryzjerskie trendy nadchodzącej jesieni. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej twarzowych metamorfoz, jakie możemy wypróbować w tym sezonie.

Stylizacja księżnej Kate w stylu power dressing

księżna Kate w garniturze Alexandra McQueena projektu Sary Burton (Fot. Getty Images)

Na wizytę w więzieniu księżna Kate doskonale dobrała nie tylko fryzurę, lecz także stylizację. Wystąpiła w granatowym garniturze jednego ze swoich ulubionych domów modyAlexander McQueen. Kostium został zaprojektowany przez Sarę Burton, która również stworzyła suknię ślubną księżnej Walii. Co więcej, księżna pojawiła się w nim dzień po ogłoszeniu odejścia projektantki z domu mody, z którym była związana przez 20 lat. Wiele osób dopatruje się w tym symbolicznego gestu wsparcia projektantki ze strony Kate Middleton. Bez wątpienia jeszcze nie raz zobaczymy księżną Walii w kreacjach Sary Burton, nawet jeśli nie będą z metką Alexandra McQueena.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij