Znaleziono 0 artykułów
17.01.2019

Księżna Meghan w cekinowej sukni

17.01.2019
Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Księżna Meghan nie zwalnia tempa. Przyszła mama dalej aktywnie pełni swoje królewskie obowiązki. Wczoraj razem z mężem pojawili się w Royal Albert Hall, aby podziwiać Cirque du Soleil.

To już drugie wspólne wyjście książęcej pary w nowym roku. Wcześniej w tym tygodniu odwiedzili Birkenhead. Meghan i Harry spotkali się tam z lokalnymi organizacjami, takimi jak Tomorrow's Women Wirral oraz Hive Wirral Youth Zone.

W środowy wieczór para pojawiła się na premierze spektaklu Cirque du Soleil „Totem”. Dochód ze sprzedaży biletów na przedstawienie wesprze organizację Sentebale dbającą o dzieci i nastolatki zarażone wirusem HIV. To inicjatywa, której patronuje Książę Harry.

Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Przyszła mama na tę okazję wybrała elegancką, cekinową kreacją Rolanda Moureta. Granatowym cekinom towarzyszyła kopertówka Givenchy. Księżna do stylizacji dobrała bransoletkę należącej do tragicznie zmarłej księżnej Diany. 

Wcześniej tego samego dnia Meghan w pojedynkę pojawiła się w schronisku dla zwierząt Mayhew w beżowej sukience z popularnej sieciówki H&M. To jedna z organizacji, nad którą opiekę Elżbieta II przekazała księżnej Sussex.

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżna Meghan w cekinowej sukni
Proszę czekać..
Zamknij