Znaleziono 0 artykułów
23.09.2019

Księżna Meghan w kopertowej sukience

23.09.2019
(Fot. Samir Hussein/WireImage_

Para książęca rozpoczęła swoją podróż po Afryce od Kapsztadu. Meghan postawiła na wykonaną z ekologicznej bawełny suknię od Mayamiko.

Meghan i Harry rozpoczęli swoją oficjalną podróż po Afryce, dla niej pierwszą od narodzin syna Archiego. Księżna Sussex postawiła na wykonaną w Malawi sukienkę kopertową od Mayamiko, marki stawiającej na zrównoważoną modę. Pokrytą czarno-białymi wzorami kreację wykonano z ekologicznej bawełny. Stylizację dopełniły wiązane espadryle na koturnie i delikatna biżuteria. 

(Fot. Karwai Tang/WireImage)

Księżna i książę Sussex wylądowali dziś w Kapsztadzie, gdzie odwiedzili Justice Desk, organizację chroniącą prawa człowieka w Republice Południowej Afryki, Zambii i Zimbabwe. Harry i Meghan rozmawiali z lokalnymi aktywistami i ich podopiecznymi, a nie szczędząc uśmiechów i uścisków. - Jestem tu dziś z wami nie tylko jako członkini rodziny królewskiej, ale również jako kobieta koloru, żona i wasza siostra - powiedziała podczas przemówienia księżna. We wtorek para królewska weźmie udział w kolejnym wydarzeniu, a w środę księżna poprowadzi spotkanie z lokalnymi przedsiębiorczyniami. 

Jak podkreślają książę i księżna, afrykańska trasa jest dla nich wyjątkowa, przede wszystkim dlatego, że po raz pierwszy parze towarzyszyć będzie Archie. Jak donoszą media, Meghan planuje przekazać część zabawek syna potrzebującym dzieciom. Podczas dziesięciodniowej wizyty Susseksi zawitają do Republiki Południowej Afryki, Angoli, Botswany i Malawi.

(Fot. Karwai Tang/WireImage)

To drugie oficjalne wystąpienie księżnej od zakończenia jej urlopu macierzyńskiego. W ubiegłym tygodniu Meghan pojawiła się na premierze swojej kapsułowej kolekcji, którą współtworzyła z organizacją charytatywną Smart Works. Natomiast w weekend para poleciała do Rzymu na ślub Mishy Nonoo, projektantki i wieloletniej przyjaciółki księżnej.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Księżna Meghan w kopertowej sukience
Proszę czekać..
Zamknij