Znaleziono 0 artykułów
21.09.2019

Meghan i Harry na ślubie przyjaciółki w Rzymie

21.09.2019
Meghan i Harry (Fot. ANSA/Associated Press/East News)

Księżna i książę Sussex polecieli do Włoch na ceremonię zaślubin projektantki Mishy Nonoo z amerykańskim miliarderem Michaelem Hessem. Wśród gości widziano także Katy Perry oraz Orlando Blooma i Jamesa Cordena, a mieli pojawić się bracia Kushnerowie z żonami.

Podobno to właśnie dzięki Mishy Nonoo Meghan poznała Harry'ego. Wspólna przyjaciółka pary książęcej powiedziała wczoraj „tak” w Rzymie. Z pierwszym mężem,  Alexandrem Gilkesem rozwiodła się dwa lata temu, teraz została panią Hess, żoną miliardera, którego rodzina wydobywa ropę. 

Para książęca do Rzymu wybrała się incognito, fotoreporterzy nie mieli więc okazji zrobić Meghan i Harry'emu oficjalnego portretu. Widzimy ich więc na zdjęciach tylko od tyłu. Księżna ma na sobie półprzezroczystą małą czarną od Valentino, przypominającą tę, w której wybrała się na premierę „Króla Lwa”, włosy ułożyła w charakterystyczny dla siebie luźny kok, a uszy wpięła modne nausznice. Na przyjęciu w Villa Aurelia obowiązywał wieczorowy dress code, więc kobiety miały suknie do ziemi, a mężczyźni smokingi. 

Nonoo i Markle współpracowały ostatnio przy kapsułowej kolekcji księżnej Smart Set, przeznaczonej dla kobiet powracających na rynek pracy. Nonoo wielokrotnie przekonywała, że Meghan jest „najbardziej szlachetną osobą, jaką zna”.

Na weselu Markle pojawiła się u boku męża, a lista gości wypakowana była nazwiskami z pierwszej ligii show-biznesu i polityki: Katy Perry przyjechała do Włoch z Orlando Bloomem. Mieli się pojawić także Karlie Kloss, Josh Kushner, księżniczki Eugenia i Beatrice. Ivanka Trump z Jaredem Kushnerem.

Już niedługo para książęca ruszy w oficjalną podróż do Afryki, pierwszą z małym Archiem. 

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Meghan i Harry na ślubie przyjaciółki w Rzymie
Proszę czekać..
Zamknij