Znaleziono 0 artykułów
24.10.2018

Księżna Meghan w sukience z pomponami

24.10.2018
Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Oficjalna wizyta księżnej i księcia Sussex wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko mediów, ale także lokalnych mieszkańców. Aktualnie przyszli rodzice spędzają czas na Fidżi, gdzie spotykają się z przedstawicielami władz i miejscowej społeczności.

Księżna Meghan, która razem z mężem tuż przed rozpoczęciem wizyty w Australii ogłosiła światu, że spodziewa się pierwszego dziecka, nie zwalnia tempa. Mimo wcześniejszych informacji, że w drugiej połowie podróży księżna skupi się na odpoczynku, pojawia się u boku męża i nawet samodzielnie uczestniczy w zaplanowanych wydarzeniach.

Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Podczas drugiego dnia wizyty na malowniczej wyspie Fidżi, przyszła mama zamieniła elegancką suknię z peleryną i białą, klasyczną sukienkę Zimmermana na coś zupełnie innego! Księżna Meghan zaskoczyła media pojawiając się w różowej sukience w kolorowe wzory francuskiej marki Figue. Kreacja o kopertowym kroju posiada długi rękaw oraz asymetryczny dół w postaci falban. Wiązanie w talii zdobią pompony oraz muszelki. To jedna z najbardziej wakacyjnych i kolorowych stylizacji, w których pojawiła się księżna Sussex do tej pory. Do sukienki Meghan wybrała espadryle marki Castañer na platformie. Kopertówka w etniczne wzory to prezent od mieszkanek Fidżi. Książę Harry nie pozostał w tyle i na spotkanie m.in. ze studentami wybrał swobodną niebieską koszulę z krótkim rękawem w palmy, którą zestawił z granatowymi spodniami i zamszowymi butami.

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Księżna Meghan w sukience z pomponami
Proszę czekać..
Zamknij