Znaleziono 0 artykułów
25.11.2020

„Life In A Year”: Hollywoodzki film Mitji Okorna

25.11.2020
Cara Delevingne i Jaden Smith (Fot. Splash News)

Po sukcesie polskich komedii romantycznych „Listy do M.” i „Planeta singli” słoweński reżyser Mitja Okorn dostał propozycję z Hollywood. Melodramat „Life In A Year” z Carą Delevingne, Jadenem Smithem i Cubą Goodingiem Jr. 27 listopada trafi na platformę Amazon Prime.

„Life In A Year” jest pierwszym amerykańskim filmem Mitji Okorna. W wywiadzie dla „Entertaiment Weekly” reżyser wyznał, że podczas czytania scenariusza Jeffreyaa Addissa i Willa Matthewsa nieraz uronił łzę. – Uwielbiam płakać na filmach. To oczyszczające. Zawsze przedkładam emocje nad logikę. Poza tym, cudownie jest widzieć ludzi wyciągających chusteczki w trakcie oglądania twojego filmu – dodał.

W rolach głównych bohaterów „Life In A Year” – Isabelle i Daryna – zobaczymy Carę Delevingne i Jadena Smitha. Powstała „romantyczna, inspirująca i rozdzierająca serce historia o dojrzewaniu, miłości i chorobie”. Gdy Daryn dowiaduje się, że Isabelle umiera, postanawia dać jej jak najwięcej doświadczeń w jak najkrótszym czasie. – To zdecydowanie nie jest lekki film – mówi Delevigne dla EW. – Trafi prosto w serce. Podczas kręcenia scen cały czas płakałam.

Obok młodych aktorów pojawią się także znane nazwiska: Cuba Gooding Jr., Nia Long czy Chris D’Elia. Produkcją zajęły się Columbia Pictures oraz Overbook Entertaiment, należące do Willa Smitha i Jady Pinkett Smith. Premiera filmu zaplanowana jest na 27 listopada 2020 roku.

Zobacz zwiastun dramatu „Life In A Year”:

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij