Znaleziono 0 artykułów
21.12.2022

Lily Collins niczym Audrey Hepburn

21.12.2022
Lily Collins promuje trzeci sezon „Emily w Paryżu” (Fot. Getty Images dla Netflix)

Z okazji premiery trzeciego sezonu „Emily w Paryżu” Lily Collins udzieliła wywiadu platformie Tudum – stronie internetowej Netfliksa. Na towarzyszących rozmowie zdjęciach gwiazda do złudzenia przypomina ikonę kina Audrey Hepburn.

Lily Collins to gwiazda netfliksowego hitu „Emily w Paryżu”. Serial opowiada historię Amerykanki Emily Cooper – ambitnej dwudziestokilkuletniej dyrektorki do spraw marketingu, która niespodziewanie otrzymuje propozycję wymarzonej pracy w Paryżu. Produkcja szybko osiągnęła międzynarodową popularność, a tytułową bohaterkę okrzyknięto następczynią Carrie Bradshaw. W końcu obie postaci wykreowane przez Darrena Stara łączy miłość do wielkiej mody.

Z okazji premiery trzeciego sezonu „Emily w Paryżu” aktorka udzieliła Netfliksowi wywiadu, który opublikowano 20 grudnia. W obiektywie Charlotte Hadden wygląda niczym Audrey Hepburn. Z gwiazdą „Śniadania u Tiffany’ego” łączą ją drobna sylwetka, delikatna uroda, prosta grzywka i zamiłowanie do francuskiej mody. Na zdjęciach Collins pozuje w koralowej minisukience, białym kołnierzu, złotej biżuterii oraz rajstopach w groszki. Towarzyszy jej druga gwiazda „Emily w Paryżu”, Ashley Park, która w serialu gra jej przyjaciółkę. Gwiazdy od razu się polubiły, a ekranowa relacja przeniosła się do realnego świata.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)

Największym błogosławieństwem tego show, a dał mi tak wiele, jest to, że poznałam Emily – mówiła Ashley Park. – To niesamowity dar znaleźć osobę, z którą możesz dzielić smutki, sukcesy i trudy dnia codziennego – wtórowała jej Collins, dodając: – Najbardziej cenię w naszej przyjaźni to, że wspieramy się w naszej indywidualnej podróży odkrywania, kim jesteśmy jako kobiety i artystki. To zabrzmi tandetnie, ale nie tylko partnerzy mogą być naszymi drugimi połówkami. Przyjaciele też do nich należą.

Trzeci sezon „Emily w Paryżu” można już oglądać na Netfliksie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij