Znaleziono 0 artykułów
14.03.2023

Lucien Laviscount w komplecie Dolce & Gabbana

14.03.2023
Lucien Laviscount na oscarowym przyjęciu magazynu „Vanity Fair” (Fot. Getty Images)

Wśród gwiazd obecnych na oscarowym przyjęciu „Vanity Fair” w Beverly Hills nie zabrakło również Luciena Laviscounta. Serialowy Alfie z „Emily w Paryżu” ponownie udowodnił, że elegancka moda męska nie musi ograniczać się do czarnego garnituru i białej koszuli.

Mężczyźni coraz chętniej eksperymentują ze stylem. Bawią się modą i zacierają granicę między podziałem na ubrania damskie i męskie. Nowe trendy wyznaczają takie gwiazdy jak Timothée Chalamet, Harry Styles czy członkowie zespołu Måneskin. Do ich grona należy również Lucien Laviscount, znany z roli Alfiego w serialu „Emily w Paryżu”. Aktor chętnie sięga po zestawy neutralne płciowo, odważne kolory i nieszablonowe tkaniny.

Na premierę trzeciego sezonu „Emily w Paryżu” w Nowym Jorku Laviscount przybył w różowym garniturze Maison Valentino, w grudniu 2022 roku widziany był w płaszczu w kwiatowy print, a na pokaz Louis Vuitton w Paryżu wybrał błękitne spodnie obszyte plisowaną spódnicą.

12 marca gwiazdor pojawił się na oscarowym afterparty „Vanity Fair” i ponownie zwrócił na siebie uwagę. Tym razem zdecydował się na stylizację od Dolce & Gabbana. Do czarnej aksamitnej kamizelki bez rękawów i z gorsetem Laviscount dobrał brązowe operowe rękawiczki, szerokie spodnie i lakierowane loafersy na grubej podeszwie. Stylizację uzupełnił srebrzystą kolią marki Boucheron.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij