Znaleziono 0 artykułów
30.06.2022

Madonna w skórzanym gorsecie

30.06.2022
(Fot. materiały prasowe)

Podczas NYC Pride Week Madonna zagrała koncert na imprezie World of Women NFT, promując album „Finally Enough Love: 50 Number Ones”. Gwiazda słynąca z odważnych stylizacji scenicznych, tym razem postawiła na skórzany gorset Anoeses. Ukraińska marka, która szczyci się sensualnymi projektami dla wyzwolonych kobiet, nawiązuje do estetyki BDSM.

To nie pierwszy raz, kiedy Madonna pojawia się w projektach ukraińskiej marki Anoeses, słynącej ze zmysłowych elementów ze skóry. Podczas NYC Pride Week Madonna dała popisowy koncert w oszałamiającej stylizacji, na którą składał się czarny gorset ze skóry Anoeses połączony z kostiumem Gucci x adidas.

(Fot. materiały prasowe)

Gorsety święcą w tym sezonie triumfy – zarówno te nawiązujące do estetyki wiktoriańskiej, jak i inspirowane estetyką BDSM, która – zaraz po „nagim” trendzie – jest kolejnym krokiem projektantów w stronę sekspozytywności.

Madonna (Fot. materiały prasowe)

Marka Anoeses popiera zmysłowe podejście do mody – wybór bielizny ze skóry, lateksu i siateczki z najnowszej kolekcji ukraińskiego brandu ma kojarzyć się z przyjemnością, a beżowe odcienie podkreślają wspólną płaszczyznę niewinności i pożądania.

(Fot. materiały prasowe)

W czasie wojny Anoeses mierzy się z wyzwaniami. Najnowsza kolekcja marki powstała z dala od Kijowa. Promocja gwiazd jest nieocenionym wsparciem dla twórców brandu. Oprócz Madonny, do fanek Anoeses należą Lorena Duran i Charli XCX.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij