Znaleziono 0 artykułów
12.01.2022

„Mare z Easttown” hitem HBO GO w 2021 roku

12.01.2022
Fot. Materiały prasowe

W 2021 roku serwis HBO GO dostarczył nam wielu świetnych filmów, seriali i programów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zaczynając od fanów produkcji obyczajowych, poprzez kryminały, dokumenty i komedie, aż po fantasy. Najchętniej oglądanym serialem 2021 roku okazała się „Mare z Easttown”, a filmem – „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”.

„Mare z Easttown” to wyróżniony nagrodą Emmy miniserial z Kate Winslet w roli głównej. Produkcja opowiada historię policjantki z miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa. Serial pokazuje mroczne strony małej społeczności oraz to, w jaki sposób przeszłość oddziałuje na teraźniejszość.

 

Razem z „Mare z Easttown” w czołówce najchętniej oglądanych seriali HBO GO w 2021 roku znalazły się kultowa „Gra o tron” i „Opowieść podręcznej”. Na czwartym miejscu uplasował się animowany serial „Rick i Morty, na piątym „Przyjaciele”, a za nimi: „Czarnobyl”, „Księga czarownic”, „Sukcesja”, „And Just Like That…”. Zestawienie zamyka produkcja „Nierealne”, będąc tym samym dziesiątym najchętniej oglądanym serialem w serwisie HBO GO w 2021 roku.

 

Jeśli chodzi o filmy i programy, to widzowie najczęściej sięgali po produkcje o superbohaterach. Na pierwszym miejscu zestawienia najchętniej oglądanych filmów na HBO GO w 2021 roku była wyczekiwana „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. W filmie tym Batman i Wonder Woman łączą siły z Aquamanem, Cyborgiem i Flashem, aby uratować świat. 

Na liście znalazły się także kolejno: „Wonder Woman 1984”, „Przyjaciele: Spotkanie po latach” i „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. W zestawieniu pojawiły się też dwie części sagi o Harrym Potterze: „Harry Potter i kamień filozoficzny” oraz „Harry Potter i komnata tajemnic” (piąte i dziesiąte miejsce), „Mulan” (szósta pozycja), „Spectre” (miejsce siódme). Komedia kryminalna „Na noże” zajęła miejsce ósme. Za nią jest „Coco”.

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij