Znaleziono 0 artykułów
18.12.2022

Mariah Carey w stylizacji godnej królowej świąt

18.12.2022
Fot. Getty Images

Nie ma roku, by w okresie przedświątecznym piosenka Mariah Carey „All I Want For Christmas Is You” nie znalazła się na pierwszym miejscu światowych list przebojów, z prestiżowym rankingiem „Billboardu” na czele. Sukces ten wokalistka celebrowała w Nowym Jorku, nie zapominając o swoim nieoficjalnym tytule królowej świąt.

W najnowszej stylizacji Mariah Carey duch diwy przeplata się z nawiązaniami do zimowo-gwiazdkowej atmosfery. Wokalistka, jak na autorkę największego świątecznego hitu przystało, sztuczne futerko w kolorze śnieżnej bieli połączyła z dużymi okularami przeciwsłonecznymi i kozakami na wysokim obcasie. Kluczową rolę odegrały w tym looku detale – otulający i dodający zadziorności kaptur futerka i obcisła cholewka butów.

2022 r. jest kolejnym, w którym Carey świętuje wielki sukces przeboju „All I Want For Christmas Is You”. Choć piosenka miała premierę w 1994 r., niezmiennie dostarcza świątecznego nastroju na Gwiazdkę. Jak bumerang powraca też na pierwsze miejsca list przebojów. Tym razem w prestiżowym rankingu „Billboardu” wyprzedziła m.in. single Sama Smitha i Taylor Swift.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Mariah Carey w stylizacji godnej królowej świąt
Proszę czekać..
Zamknij