Znaleziono 0 artykułów
14.03.2023

Marka kosmetyczna More4Care z szerokim asortymentem

14.03.2023
Marka More4Care dostępna w sklepie Oceanic (Fot. Materiały prasowe)

Serum Long4Lashes szybko stało się bestsellerem. Firma Oceanic postanowiła rozszerzyć asortyment. Tak powstała marka More4Care dla kobiet, które cenią zaawansowane technologicznie kosmetyki.

Oceanic to firma z polskim rodowodem, która narodziła się w 1982 roku. Choć w jej ofercie początkowo znajdowały się jedynie szampony i mydła, z biegiem lat zaczęto rozszerzać asortyment. Dziś w portfolio Oceanic znajduje się ponad tysiąc produktów, które są sprzedawane na całym świecie. Firma nie tylko jako pierwsza w Polsce stworzyła kosmetyki do skóry alergicznej, ale także wprowadziła podział produktów na kategorie wiekowe. Odpowiadając na potrzeby konsumentów, Oceanic wprowadziło na rynek nową markę, której siłą są szybkie i skuteczne rozwiązania.

Serum Snake Lift marki More4Care (Fot. Materiały prasowe)

Marka More4Care została zainspirowana sukcesem bestsellerowej odżywki przyspieszającej wzrost rzęs Long4Lashes. W jej ofercie znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, rzęs, brwi, a także makijaż oraz akcesoria. Wszystkie formuły powstają w oparciu o opatentowane technologie i wyselekcjonowane składniki aktywne o wysokich stężeniach. Ich skuteczność potwierdzają testy aplikacyjne i badania przeprowadzone w niezależnym laboratorium. Jak mówią producenci, misją marki jest zainspirowanie kobiet, by w pielęgnacji sięgały po produkty, które zapewniają zauważalne gołym okiem efekty.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij