Znaleziono 0 artykułów
19.06.2023

Mary-Kate w letnim trenczu i złotych mokasynach

19.06.2023
Fot. East News

Nawet zagorzałe wielbicielki minimalizmu i miłośniczki dyskretnego luksusu mają czasami ochotę na eksperymenty z wyrazistymi fasonami i intensywnymi kolorami. Żeby nie przesadzić, pilnują, by fasony pozostały proste. Przykład? Mary-Kate Olsen w czerwonym płaszczu zestawionym z torebką w rozmiarze XXL i złotymi mokasynami.

Bliźniaczki Olsen rzadko pokazują się publicznie, ale zdjęcia paparazzich, którzy fotografują je podczas spacerów po Nowym Jorku lub przed pracownią ich marki The Row, stanowią doskonałą dokumentację ich codziennych stylizacji. Jak na twórczynie minimalistycznego i hołdującemu dyskretnemu luksusowi brandu, one także najchętniej polegają na prostocie – wybierają ascetyczne fasony i ovsersize’owe konstrukcje, stawiają na stonowane kolory i wysmakowane dodatki.

Na spacer po Nowym Jorku Mary-Kate wybrała czerwony trencz i złote mokasyny

Nawet im zdarza się romansować z bardziej wyrazistymi lookami. Dowodem na to jest ostatnia stylizacja Mary-Kate, którą sfotografowano podczas spaceru z przyjacielem, marszandem PC Valmorbidą. 37-letnia projektantka mody i była żona Oliviera Sarkozy’ego postawiła na letnią wersję trencza w kolorze czerwonym, który zestawiła z podartymi jeansami o fasonie boyfriend i białym T-shirtem. Oprócz płaszcza, ważnym elementem tej stylizacji były rzucające się w oczy dodatki – torba w rozmiarze XXL, długa apaszka i, przede wszystkim, złote mokasyny.

Fot. Backgrid/East News

Siostry  Olsen ostatnią kolekcję dla The Row zaprezentowały w lutym 2023 r., podczas tygodnia mody w Paryżu, na kameralnym, owianym tajemnicą pokazie. Do stolicy Francji prawdopodobnie powrócą już we wrześniu z projektami na wiosnę-lato 2024.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Mary-Kate w letnim trenczu i złotych mokasynach
Proszę czekać..
Zamknij