Znaleziono 0 artykułów
18.08.2023

Nowy męski zapach Myslf marki Yves Saint Laurent Beauty

18.08.2023
Męski zapach Myslf marki Yves Saint Laurent Beauty (Fot. Materiały prasowe)

Autentyczność, odwaga, empatia – MYSLF, nowy zapach marki Yves Saint Laurent Beauty, pasuje do nowoczesnego, wolnego od stereotypów mężczyzny. Subtelna kompozycja zapachowa łączy nuty kwiatowe i drzewne.

MYSLF to coś więcej niż zapach – to przesłanie marki Yves Saint Laurent Beauty na nowe czasy. Współczesna męskość niech będzie wolna od stereotypów.

MYSLF marki YSL Beauty: Nowoczesna wizja męskości

Męskie zapachy marki Yves Saint Laurent opierają się na dynamicznych nutach zapachowych, łącząc w sobie świeżość ze zmysłowością, czystość z seksapilem, jasność z ciemnością. Nowy zapach kreuje współczesną wersję męskości.

Chciałam stworzyć subtelną wersję męskości – wyjaśnia projektantka Suzanne Dalton.

Zrównoważony zapach MYSLF to połączenie łagodnego i zmysłowego kwiatu tunezyjskiej pomarańczy oraz drewniano-ambrowych nut Ambrofixu i paczuli z Indonezji, które dodają ciepła i delikatnej mocy. Cytrusowe nuty głowy zapachu współgrają z sercem kalabryjskiej bergamotki, podkreślając świeży, aromatyczny i kwiatowy aspekt zapachu. Butelka perfum wyróżnia się czystymi liniami, ostrym szkłem i minimalistycznymi detalami, podkreślając subtelny, a jednocześnie zmysłowy charakter produktu.

Męski zapach Myslf marki Yves Saint Laurent Beauty (Fot. Materiały prasowe)

Wielkim wyzwaniem było stworzenie zapachu, który będzie nośny, ale nieagresywny. Musieliśmy oddać mężczyznę, który nie byłby karykaturą – mówi Christophe Raynaud.

Austin Butler ambasadorem MYSLF od YSL Beauty

Globalnym ambasadorem zapachu został Austin Butler, którego wrażliwość, naturalność i nowoczesne podejście do męskości odzwierciedla charakter zapachu MYSLF.

Szukając postaci, która uosabia wizję nowej męskości YSL Beauty, nie mogliśmy znaleźć lepszego kandydata niż Austin Butler. Zarówno jako artysta, jak i człowiek, uosabia wartości wyrażane przez naszą markę – mówi Stephan Bezy, Międzynarodowy Dyrektor Generalny YSL Beauty

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij