Znaleziono 0 artykułów
07.02.2023

Michelle Pfeiffer niczym femme fatale w czarnej sukni Saint Laurent

07.02.2023
Michelle Pfeiffer (Fot. Getty Images)

W Los Angeles odbył się pierwszy uroczysty pokaz filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. Michelle Pfeiffer, grająca jedną z bohaterek produkcji, pozowała do zdjęć w eleganckiej sukni Saint Laurent.

Pierwszy uroczysty pokaz filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania” odbył się 6 lutego 2023 w Los Angeles. Na czerwonym dywanie Michelle Pfeiffer pozowała w czarnej sukni Saint Laurenta. Zabudowany przód kreacji łączył się ze spódnicą, ozdobioną marszczeniem w talii. Strój aktorki uzupełniono złotymi bransoletami i okrągłymi kolczykami, kojarzącymi się ze stylem J.Lo. Urodę Pfeiffer została podkreślona rozświetlającym makijażem, a włosy ułożone w delikatne fale.

 

Michelle Pfeiffer miała 19 lat, gdy wygrała konkurs Miss Orange County. Jej kariera bardzo szybko nabierała rozpędu. Młoda gwiazda grywała epizodyczne role w serialach i filmach, a w 1982 roku pojawiła się u boku Ala Pacino w „Człowieku z blizną” Briana De Palmy. Talent aktorski potwierdziła, grając w takich produkcjach jak „Niebezpieczne związki”, „Wspaniali bracia Bakerowie” czy „Młodzi gniewni”. Została też nazwana „zabójczą pięknością” przez magazyn „Time”.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” jest kontynuacją filmu „Ant-Man i Osa” z 2018 roku. W tej historii ponownie zobaczymy superbohaterów: Scotta Langa (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly). Wraz z Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą odkrywać Wymiar Kwantowy.

Premiera filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania” w polskich kinach: 17 lutego 2023 roku

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij