Znaleziono 0 artykułów
07.06.2022

Międzynarodowy Dzień Światła – nocny turniej golfa z Lena Lighting

07.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Z okazji Międzynarodowego Dnia Światła produkująca wysoce energooszczędne oświetlenie LED firma Lena Lighting zorganizowała nocny turniej golfowy, do którego zaproszono czołowych architektów, projektantów i inwestorów.

Międzynarodowy Dzień Światła stał się świetną okazją do podjęcia ważnych rozmów na temat wyzwań stojących przed architektami, inwestorami oraz projektantami oświetlenia. Wyzwania środowiskowe powodują, że należy zrewidować dotychczasowe podejście do oświetlenia, umieszczając w centrum uwagi aspekty ekologiczne. Lena Lighting od ponad 30 lat pasjonuje się światłem i opracowuje wysoce energooszczędne rozwiązania o doskonałych parametrach, posiłkując się nowoczesną technologią. Kompleksowe rozwiązania proponowane przez firmę w połączeniu z technologią LED pozwalają zminimalizować zużycie energii aż o 40-50 proc., gwałtownie redukując przy tym emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Fot. Materiały prasowe

Night & Light Golf Tournament, który odbył się w weekend 14-15 maja to wspaniały pretekst do ważnych rozmów o przyszłości polskiego oświetlenia z architektami oraz inwestorami z Polski, Czech oraz Anglii.  Gościem Lena Lighting była, m.in. Dorota Koziara – światowej sławy polska projektantka, która aktualnie tworzy dla marki autorską kolekcję lamp LED-owych. W inspirującej rozmowie o funkcjach światła projektantce towarzyszył Jacek Adamczewski, Dyrektor Sprzedaży Lena Lighting, który zaprezentował światowe trendy oraz możliwości najnowocześniejszych, inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem od Lena Lighting.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij