Znaleziono 0 artykułów
20.10.2023

Monica Bellucci i Tim Burton debiutują na czerwonym dywanie jako para

20.10.2023
Amerykański reżyser Tim Burton i włoska aktorka Monica Bellucci potwierdzili swój związek w czerwcu 2023 roku. Jesienią jako para zadebiutowali na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

W czerwcu Tim Burton i Monica Belluci potwierdzili swój związek. Podczas październikowego Festiwalu Filmowego w Rzymie para zadebiutowała razem na czerwonym dywanie, zapewniając sobie status najbardziej stylowego duetu wydarzenia.

Jak przystało na hollywoodzki duet historię relacji Moniki Bellucci i Tima Burtona można opowiedzieć poprzez kolejne festiwale filmowe. Włoska aktorka i amerykański reżyser po raz pierwszy spotkali się na czerwonym dywanie festiwalu w Cannes w 2006 roku. Jej towarzyszył wtedy mąż Vincent Cassel, jemu – ówczesna partnerka Helena Bonham-Carter. We czwórkę pozowali nawet razem podczas ceremonii otwarcia festiwalu, a później każda z par ruszyła w swoją stronę.

Żadne z nich nie podejrzewało wtedy, że ponad 15 lat później wkroczą razem na czerwony dywan festiwalu w Rzymie. Tym razem jako para.

Stylowy debiut pary na czerwonym dywanie

59-letnia aktorka Monica Bellucci i 65-letni reżyser Tim Burton poznali się na festiwalu w Cannes w 2006 roku. Ponad 15 lat później ich drogi ponownie się skrzyżowały. Tym razem odnaleźli w sobie nawzajem bratnie dusze. (Fot. Getty Images)

Podczas 18. Festiwalu Filmowego w Rzymie Bellucci i Burton zadebiutowali razem na czerwonym dywanie. Para pojawiła się na premierze „Diabolik chi sei?”, nowego filmu aktorki. Gwiazda wybrała na tę okazję posągową suknię w najmodniejszym odcieniu jesieni. Stylizację dopełniły czarne czółenka na szpilce, szara mini torebka i diamentowa biżuteria. W kwestii fryzury aktorka od lat pozostaje wierna swojej prostej grzywce i lużno opadającym pasmom w kasztanowym kolorze.

Reżyser, który postawił z kolei na klasyczny czarny garnitur i dobraną pod kolor koszulę, nie mógł oderwać wzroku od ukochanej. Spacerując po czerwonym dywanie para stale wymieniała uśmiechy. Fani nie szczędzili im komplementów: „Piękna, dojrzałą miłość. Potrzebujemy więcej takich przykładów”, komentowali internauci.

Krótka historia związku Tima Burtona i Moniki Bellucci

Monica Bellucci o relacji z Timem Burtonem: „Kocham go. Cieszę się, że nasze drogi ponownie się skrzyżowały”. (Fot. Getty Images)

Pierwsze doniesienia o związku włoskiej aktorki i amerykańskiego reżysera pojawiły się na początku 2023 roku po tym, jak para wyszła razem na kolację w Paryżu. Burton i Bellucci długo nie komentowali doniesień, które z czasem przycichły. Szczególnie, gdy ujawniono, że aktorka wystąpi w nowym filmie reżysera „Beetlejuice 2”. W czerwcu gwiazda postanowiła przerwać ciszę, by potwierdzić związek.

– Kocham go. Cieszę się, że nasze drogi ponownie się skrzyżowały – mówiła w rozmowie z francuskim „Elle”. – Zawsze ceniłam jego twórczość. W jego filmach to potwory są dobre, choć niezrozumiane. Tim widzi świat inaczej, dzięki temu od razu znaleźliśmy wspólny język.

Wedle ostatnich doniesień, Burton oświadczył się Bellucci podczas wspólnych wakacji we Włoszech. Dowodem miałby być diamentowy pierścionek, który aktorka miała na sobie także podczas ich debiutu na czerwonym dywanie. Para nie odniosła się jednak do sprawy.

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Monica Bellucci i Tim Burton debiutują na czerwonym dywanie jako para
Proszę czekać..
Zamknij