Znaleziono 0 artykułów
14.02.2022

Najlepsze reklamy Super Bowl 2022: Z Zendayą i Salmą Hayek

14.02.2022
Zendaya (Fot. materiały prasowe)

Finałowy mecz ligi National Football League jest co roku wielkim wydarzeniem nie tylko sportowym, ale i popkulturowym. Jego transmisja przyciąga przed telewizory miliony widzów zarówno w USA, jak i na całym świecie. Rozgrywce towarzyszą atrakcje, w tym koncerty największych gwiazd. 13 lutego 2022 roku na arenie SoFi Stadium w Inglewood w Kalifornii wystąpili Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar. Legendarny jest już również oryginalny panel reklamowy. Od Salmy Hayek grającą Herę w spocie BMW po Zendayę jako sprzedawczynię muszli – oto najciekawsze reklamy Super Bowl 2022.

BMW: Zeus i Hera na emeryturze

 

Arnold Schwarzenegger i Salma Hayek wystąpili jako Zeus i Hera w reklamie BMW. Bogowie olimpijscy postanawiają przejść na emeryturę i odpocząć w upalnym Palm Springs. Ich sielankę przerywają problemy z prądem. Zeus zmuszony jest używać piorunów, aby naprawiać elektryczne urządzenia, co doprowadza go do furii. Z pomocą przychodzi elektryczny model BMW iX, działający bez mocy greckiego boga. Spot kończy scena, w której Zeus i Hera z radością przemierzają puste autostrady w nowym aucie.

Squarespace: Zendaya jako sprzedawczyni muszli

 

Zendaya wystąpiła w reklamie firmy zajmującej się tworzeniem i hostingiem stron internetowych Squarespace. W spocie nakręconym przez Edgara Wrighta („Ostatniej nocy w Soho”, „Baby Driver”) wciela się w sprzedawczynię muszli Sally, chcącą rozkręcić swój biznes. Dzięki pomocy Squarespace jej sklep staje się nadmorską sensacją.

Hellmann’s: Nie marnuj jedzenia

 

W reklamie majonezu Hellmanns amerykański futbolista Jerod Mayo pilnuje, czy ludzie nie marnują żywności. Na drodze spotyka Pete’a Davidsona, który uspokaja go, że jego mama nie wyrzuca jedzenia. To jednak nie powstrzymuje Jeroda przed powaleniem komika na ziemię.

Planet Fitness: W zdrowym ciele

 

Lindsay Lohan wystąpiła w reklamie sieci Planet Fitness, pokazując, że dzięki ćwiczeniom jest zdrowsza, kreatywniejsza i mądrzejsza. W spocie pojawiają się również Dennis Rodman, Danny Trejo, William Shatner i Buzzy Cohen.

Lay’s: Przywołują wspomnienia

 

Tuż przed ślubem pan młody Seth Rogen przypomina sobie z Paulem Ruddem wszystkie chwile, w których towarzyszyły im kultowe chipsy.

BIC: Tylko się nie poparz!

 

Snoop Dogg i Martha Stewart podczas spotkania przy grillu prezentują zapalniczkę BIC EZ z długą końcówką, dzięki której nie trzeba się martwić o poparzenie.

Nissan: Daj się ponieść

 

Gdy Eugene Levy wsiada do sportowego Nissana Thrill Drivera, ze spokojnego staruszka, któremu „kawa dostarcza wystarczającej ekscytacji”, przemienia się w bohatera filmu akcji.

T-Mobile: Ballada do smartfona

 

W spocie T-Mobile Miley Cyrus, zainspirowana przez swoją matkę chrzestną Dolly Parton, śpiewa piosenkę zachęcającą do przyłączenia telefonów do sieci 5G.

McDonald’s: Trudny wybór

 

Klienci McDonalds nie mogą się zdecydować, co zamówić. „Czy mogę dostać uhhhhhhhhhhhhhh…” – powtarzają, a razem z nimi również Ye West.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij