Znaleziono 0 artykułów
03.12.2020

Natacha Ramsay-Levi rezygnuje z funkcji dyrektorki kreatywnej Chloé

03.12.2020
Natacha Ramsay-Levi na finale pokazu Chloé w 2018 roku (Fot. Getty Images)

Francuzka, która od czterech lat stała na czele domu mody Chloé, poinformowała o opuszczeniu stanowiska dyrektorki kreatywnej marki. Decyzją podzieliła się z obserwatorami na Instagramie

Po odejściu z paryskiego domu mody Clare Waight Keller w 2017 roku, w najważniejszej roli obsadzono 37-letnią wówczas Natachę Ramsay-Levi, która wprowadziła do świata Chloé nowe życie. Pomimo uznawanych przez krytyków mody kolekcji ready-to-wear, skupiających się na ukazywaniu kobiecości w jak najpiękniejszy sposób, Ramsay podjęła decyzję o odejściu. 

Przez ostatnie cztery lata miałam wielki przywilej, przy wsparciu zespołu Chloé, wyrażać swoją własną kreatywność. Jestem bardzo dumna z tego, co osiągnęliśmy razem z życzliwością, konsekwencją i autentycznością. Chcę podziękować Chloé za tę szansę. Jestem równie wdzięczna za ich wsparcie w decyzji o odejściu ze stanowiska. Podczas ostatniego pokazu w październiku przywołałam ideę ryzyka jako możliwej wartości i w tej ciągłości pozwalam sobie na fantazję wiary w zmiany. W ciągu ostatnich miesięcy zdrowotnych, społecznych i gospodarczych zawirowań zastanawiałam się nad zmianami, które chciałabym zobaczyć w naszej branży i nad tym, jak lepiej dostosować je do moich własnych wartości twórczych, intelektualnych i emocjonalnych. To właśnie ta refleksja skłania mnie do innego spojrzenia na przyszłość i pragnienia poszukiwania nowych możliwości” - napisała.

Nazwisko jej następcy nie jest jak na razie znane. Jedno jest jednak pewne – czekają nas kolejne duże zmiany w świecie mody. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij