Znaleziono 0 artykułów
22.10.2022

Świąteczne nowości z platform streamingowych

22.10.2022
(Fot. materiały prasowe)

Kontynuacje klasyków z lat 90., sezonowe komedie i romanse z choinką w tle – wybieramy nowości z platform streamingowych, które wprawiają w świąteczny nastrój.

„Niezapomniane święta”: Zima miłości

 

Na chwilę przed świętami rozpuszczona dziedziczka hotelowej fortuny (powracająca na ekrany Lindsay Lohan) ulega wypadkowi na stoku i doznaje amnezji. Z pomocą przychodzi jej przystojny właściciel górskiej chaty (Chord Overstreet). Co dzieje się dalej? Tak, zgadliście: między nieznajomymi rodzi się gorące uczucie. Problem w tym, że bohaterka ma narzeczonego, o którym nie pamięta. On jednak pamięta o niej (i jej fortunie), rusza więc na poszukiwanie dziewczyny.

Premiera: 10 listopada, Netflix

„Śnięty Mikołaj”: Magia świąt

 

Po prawie trzech dekadach bycia Świętym Mikołajem magia Scotta Calvina (Tim Allen) zaczyna słabnąć. Choć dalej stara się wypełniać swoje obowiązki, nie przychodzą mu one z taką łatwością, jak przed laty. Gdy przypadkiem odkrywa, że istnieje sposób, by przejść na emeryturę, Scott zaczyna rozważać ustąpienie ze stanowiska Świętego Mikołaja. Bohater postanawia znaleźć godnego następcę, aby sam mógł stać się lepszym ojcem i mężem. Serialowa adaptacja serii filmów z przełomu lat 90. i 2000.

Premiera: 16 listopada, Disney+

„Święta z tobą”: Nowe życie

Angelina (Aimee Garcia) jest nową gwiazdą popu, jednak kolejne sukcesy nie sprawiają jej radości. Czuje się zmęczona i wypalona. Przytłoczona sławą, postanawia wyjechać z Nowego Jorku do małego miasteczka na obrzeżach metropolii. Tam poznaje młodą fankę, która również marzy, by śpiewać. Pomoc dziewczynie staje się nowym celem Angeliny. Dobry uczynek okaże się nie tylko źródłem inspiracji, lecz także szansą na prawdziwą miłość. W obiekt jej westchnień wciela się gwiazdor lat 90., który po dłuższej przerwie powraca na ekrany – Freddie Prinze Jr.

Premiera: 17 listopada, Netflix

„Dziennik Noel”: Powrót do przeszłości

Po premierze kolejnej bestsellerowej książki Jake Turner (Justin Hartley) postanawia spędzić święta w posiadłości dawno niewidzianej matki. Na miejscu odkrywa pamiętnik skrywający sekrety dotyczące jego samego oraz tajemniczej Rachel (Barrett Doss), która również zjawia się w tym czasie w okolicy. Wspólna podróż do przeszłości może okazać się początkiem wspólnej przyszłości bohaterów. Nie obędzie się jednak bez problemów. 

Premiera: 24 listopada, Netflix

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij