Znaleziono 0 artykułów
25.05.2021

Lindsay Lohan powraca na ekrany

25.05.2021
Fot. Materiały prasowe Netflix

Amerykańska aktorka, która zasłynęła rolami nastolatek na początku lat 2000., zagra główną rolę w świątecznym filmie Netfliksa „Niezapomniane święta". Premiera już 10 listopada 2022 roku. 

Lindsay Lohan zdobyła sławę jako nastolatka, występując w filmach „Wredne dziewczyny”, „Zakręcony piątek” czy „Nie wierzcie bliźniaczkom”. Z czasem zaczęto więcej pisać o jej ekscesach niż rolach. Lohan ostro imprezowała, wpadła w narkotyki, kilkakrotnie ją aresztowano. Kilka lat temu zdecydowała się porzucić aktorstwo. Z powodu nękających ją fotografów, przeniosła się najpierw do Europy, a potem do Dubaju. W 2019 roku na imprezie sylwestrowej organizowanej przez stację CNN powiedziała, że „chciałaby wrócić do Ameryki, by znów zacząć grać”. Choć pandemia początkowo pokrzyżowała jej plany, wygląda na to, że na dobre powraca na ekrany.  

Fot. Materiały prasowe Netflix
Fot. Materiały prasowe Netflix

Lohan zagra główną rolę w świątecznym filmie Netfliksa, do którego zdjęcia rozpoczęły się w listopadzie 2021 roku. Aktorka wcieli się w „świeżo upieczoną narzeczoną, rozpieszczoną dziedziczkę hotelu”, która tuż przed świętami Bożego Narodzenia, po wypadku na nartach, dostanie amnezji. Znajdzie się pod opieką „przystojnego właściciela innego hotelu i jego uroczej córki”.

(Fot. Materiały prasowe Netflix)

 

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu i zwiastun, w którym aktorce towarzyszy Chord Overstreet. Aktor, znany m.in. z serialu „Glee", zagra główną rolę męską w produkcji.

Reżyserią filmu z Lindsay Lohan zajmie się Janeen Damian („Christmas Waltz”). Premiera zaplanowana jest na 10 listopada.

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij