Znaleziono 0 artykułów
07.08.2022
Artykuł partnerski

Najwyższy poziom czystości

07.08.2022
(Fot. Materiały prasowe)

W każdej sferze życia wybieramy produkty uszyte na miarę naszych potrzeb. Na kompromisy nie powinniśmy godzić się także w kwestii czystości. Perfekcję w sprzątaniu osiągniemy także dzięki urządzeniu Samsung Bespoke Jet. Lekki, silny i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy sprawdzi się także w domach alergików.

W ostatnim czasie, jak nigdy wcześniej, doceniliśmy harmonię naszych wnętrz. Domy stały się naszą bezpieczną przystanią, oazą, świątynią. Zaczęliśmy dbać o design tak, by spełniał wymogi estetyczne i funkcjonalne. Wykorzystane w przestrzeni faktury, kolory i materiały zaczęły odzwierciedlać nasze najgłębsze potrzeby – bezpieczeństwa, przytulności, spokoju. Z równą pieczołowitością, jak meble, powinniśmy wybierać przedmioty codziennego użytku, które czynią życie łatwiejszym.

(Fot. Materiały prasowe)

Z pomocą przychodzi firma Samsung, która tworzy sprzęty równie piękne, co praktyczne. Najnowsze osiągnięcie marki? Odkurzacz Bespoke Jet Pro Extra stworzony dla wymagających klientów, którzy inwestują w spersonalizowane produkty. Bespoke Jet Pro Extra, niczym garnitur szyty na miarę, dopasowuje się do potrzeb każdego, kto go używa. Perfekcjonista usunie nim każde najdrobniejsze zabrudzenie, odkurzacza może też z powodzeniem używać alergik, a nawet dziecko, bo sprzęt dostosowuje się do wzrostu danej osoby.

Jak to działa? Bespoke Jet Pro Extra łączy dwie najważniejsze cechy nowoczesnego urządzenia – jest bezprzewodowy dla wygody użytkownika i wielofunkcyjny tak, by zastąpić inne gadżety, a w efekcie wpisać się w ideał „mniej znaczy więcej”. Zgodnie z zasadą minimalizowania liczby przedmiotów wokół siebie, sprzęty łączące kilka zastosowań szturmem zdobyły nasze mieszkania. Nowy sprzęt Samsunga odkurza każdą powierzchnię – od długowłosego dywanu przez naturalne drewno po gładkie powierzchnie, takie jak mikrocement, żywica czy kafle. Ale to nie wszystko – dzięki Bespoke Jet Pro Extra można myć podłogi także na mokro, co oznacza rezygnację z mopa.

(Fot. Materiały prasowe)

Odkurzacz godzi pozorne sprzeczności – choć niezwykle lekki (swobodnie można nim usunąć także kurz ze ścian czy z sufitu, unosząc go ku górze), wyróżnia się niezwykłą siłą. Odkurza z mocą do 580 (nowy silnik HexaJet łączy technologię silnika Digital Inverter, struktury heksagonu z wirnikiem oraz wiatrakiem 3D) przez nawet 60 minut bez konieczności powtórnego ładowania (model Pro Extra ma dwie baterie, więc nawet do 120 minut). Co oznacza, że za jednym zamachem można odkurzyć cały dom.

(Fot. Materiały prasowe)

Alergicy będą zadowoleni z funkcji automatycznego opróżniania pojemnika na kurz. Wystarczy odstawić odkurzacz do stacji, wcisnąć przycisk i bez kontaktu z alergenami opróżnić zbiornik. Dzięki niej po odstawieniu odkurzacza, można opróżnić pojemnik na kurz jednym przyciskiem dzięki technologii Air Pulse. Sam poręczny odkurzacz zajmuje mało miejsca, a akcesoria można odstawić na specjalny stojak i schować w komórce albo szafie. 

(Fot. Materiały prasowe)

Pojemnik i system filtrujący nadają się też do mycia. W żadnym momencie użytkowania osoba z alergią nie będzie więc wchodziła w kontakt z kurzem. Na bezdotykowy kontakt pozwala także zintegrowana stacja czyszcząca All-in-one. Takie rozwiązanie ogranicza nawet o 400 razy ekspozycję na kurz i alergeny w stosunku do tradycyjnego wysypania kurzu z pojemnika. Stacja pełni jedocześnie funkcję ładowania.

(Fot. Materiały prasowe)

Dzięki niej można opróżnić pojemnik na kurz jednym przyciskiem dzięki technologii Air Pulse. Poręczny odkurzacz zajmuje mało miejsca, stojak z akcesoriami można schować w komórce albo szafie. Na liście dodatkowych elementów znalazły się przydatne udogodnienia, takie jak antybakteryjne mopy wielokrotnego użytku, szczotka do kurzu i szczelinówka pozwalająca trafić nawet pod najniższe meble czy minielektroszczoteczka Pet Tool, która rozprawi się z sierścią naszych pupili. Natomiast Slim Action wślizgnie się w niedostępne innym sposobem powierzchnie, by zagwarantować niemal stuprocentową czystość w całym domu.

(Fot. Materiały prasowe)

Samsung słynie nie tylko z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, lecz także nowoczesnego designu. Coraz częściej myślimy o służących nam sprzętach jako o integralnych elementach wnętrz. Muszą więc spełnić wymogi estetyczne na równi z praktycznymi. Odkurzacz jest dostępny w trzech kolorach – złamanej bieli off-white, głębokiej zieleni i satynowym granacie. Dzięki temu dopasuje się do tonacji wnętrza i indywidualnych potrzeb jego mieszkańców.

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Najwyższy poziom czystości
Proszę czekać..
Zamknij