Znaleziono 0 artykułów
04.09.2023

Turniej golfowy Omega Masters w Szwajcarii

04.09.2023
Omega sponsorem turnieju golfowego Omega Masters (Fot. Materiały prasowe)

Omega już po raz 22. wystąpiła w roli sponsora tytularnego turnieju golfowego Omega Masters, tym razem z widokiem na alpejskie szczyty. W wydarzeniu wzięli udział ambasadorzy marki. 

Na alpejskim turnieju golfowym Omega Masters pojawił się koreański aktor Hyun Bin znany z serialu „Crash Landing on You”. Towarzyszyła mu japońska aktorka, modelka i projektantka Kiko Mizuhara. W Szwajcarii spotkały się także Louise Wong i Ayla Sham.

Spędziłem w Szwajcarii trochę czasu podczas zdjęć do Crash Landing on You”, więc osobistą więź z tym krajem. Wspaniale wrócić tu z Omegą, bo reprezentowanie tej marki to dla mnie prawdziwy zaszczyt – mówił Hyun Bin.

Omega sponsorem turnieju golfowego Omega Masters (Fot. Materiały prasowe)

Zlokalizowany na wysokości 2200 m.n.p.m. klub Cry DEr, w którym odbyło się wydarzenie Omega udekorowała w rustykalnym stylu.

Rozgrywany w klubie golfowym Crans-sur-Sierre w dniach 31 sierpnia-3 września turniej OMEGA Masters to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń OMEGI. Rywalizacja, oryginalnie nazywana Swiss Open, rozpoczęła się w 1923 roku. Czyni to turniej OMEGA Masters najdłużej rozgrywanym w jednej lokalizacji corocznym wydarzeniem golfowym w Europie. Marka jest sponsorem tytularnym wydarzenia od 2001 roku.   

Maja Kierul
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Turniej golfowy Omega Masters w Szwajcarii
Proszę czekać..
Zamknij