Znaleziono 0 artykułów
02.12.2021

Otworzono pierwszy salon Karla Lagerfelda w Polsce

02.12.2021
(Fot. materiały prasowe)

Otworzono pierwszy salon Karla Lagerfelda w Polsce. Butik znajduje się w Warszawie w Galerii Mokotów, jego wystrój inspirowany jest domem projektanta. Na miłośniczki i miłośników mody czeka szeroki wybór stylizacji i dodatków.

Karl Lagerfeld to ikona w świecie high fashion. Od 1983 do śmierci w 2019 roku kierował domem mody Chanel, stworzył również markę sygnowaną swoim imie-niem i nazwiskiem. W projektach Lagerfelda dominują stonowane barwy i minimali-styczne modele. Kolekcje są synonimem paryskiego szyku, zestawionego z rocko-wym charakterem.

(Fot. materiały prasowe)

W listopadzie 2021 roku otworzono pierwszy w Polsce salon Karla Lagerfelda – bu-tik o powierzchni ponad 110 metrów kwadratowych znajduje się w Galerii Mokotów. Wystrój wnętrza inspirowany jest biurem i domem słynnego kreatora. Ściany po-mieszczenia zdobią oprawione szkice jego prac, a meble nawiązują do paryskiej posiadłości projektanta.

Bardzo nas cieszy, że kolejna renomowana maka wybrała Galerię Mokotów na miejsce swojego debiutu rynkowego w Polsce, stała się kolejnym wzmocnieniem unikalnej oferty dostępnej w naszym centrum handlowym. To także dowód na to, że wśród silnych marek nie słabnie zapotrzebowanie na dobre lokalizacje dla sprzed-aży stacjonarnej, gdzie mają najlepszy kontakt z klientem – powiedział Grzegorz Grajkowski, Dyrektor Operacyjny Unibail-Rodamco-Westfield w Polsce, właściciela i zarządcy Galerii Mokotów.

(Fot. materiały prasowe)

W nowym salonie dostępna jest kolekcja jesień-zima 2021, nawiązująca do pasji Lagerfelda – architektury i stylu art déco. Projekty ozdobione są nadrukami mono-gramów, wśród nich pojawił się także nowy, będący pomysłową aranżacją inicjałów projektanta – można go znaleźć na dżinsach, dzianinach, odzieży sportowej oraz akcesoriach.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij