Znaleziono 0 artykułów
16.03.2023

Pamela Anderson otworzyła pokaz Boss

16.03.2023
Pamela Anderson otworzyła pokaz marki Boss wiosna-lato 2023 (Fot. Getty Images)

Podczas pokazu nowej kolekcji marki Boss na sezon wiosna-lato 2023, 15 marca w Miami, Pamela Anderson wystąpiła w roli modelki. Zaprezentowała lniany garnitur.

2023 rok już można uznać za ważny w karierze Pameli Anderson. Aktorka, znana z roli w „Słonecznym patrolu” postanowiła przejąć kontrolę nad tym, jak jest postrzegana w mediach i sama opowiedzieć o swoim życiu. Dlatego jest bohaterką, opublikowanego w styczniu na platformie Netflix, filmu dokumentalnego „Pamela: Historia miłosna”, również po to, by wciąż kształtować swój wizerunek, napisała wspomnienia, zatytułowane „Love, Pamela”, które zostały wydane na początku roku.

Zaczęła też brać udział w pokazach największych marek i stała się ulubienicą świata mody. Anderson, która jeszcze niedawno pozowała w śmietankowo białej marynarce i mini z falbanam w kampanii Jacquemusa, teraz wystąpiła w roli modelki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BOSS (@boss)

Aktorka otwierała pokaz marki Boss na sezon wiosna-lato 2023, który odbył się 15 marca w Miami. Ubrana była w beżowy total look, składający się z lnianego kompletu, spod którego wystawały połyskująca, półtransparentna koszula i top z dekoltem w serek. Blond pasma włosów aktorki ułożone w niedbały kok, a lekki makijaż podkreślał minimalistyczny charakter stylizacji.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Pamela Anderson otworzyła pokaz Boss
Proszę czekać..
Zamknij