Znaleziono 0 artykułów
11.01.2023

Zwiastun filmu dokumentalnego o Pameli Anderson „Pamela: Historia miłosna”

11.01.2023
Fot. Materiały prasowe/Netflix

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu dokumentalnego „Pamela: Historia miłosna”. W produkcji Netfliksa Pamela Anderson opowiada o swoim życiu, karierze, miłościach i skandalach. – Po raz pierwszy chcę przejąć kontrolę nad narracją – mówi gwiazda.

Pamela Anderson nazywana jest seksbombą lat 90. Rozpoznawalność zyskała dzięki roli w „Słonecznym patrolu”, a prasa rozpisywały się o jej burzliwym związku z Tommym Lee. Gwiazda poślubiła muzyka Mötley Crüe w 1995 roku, para doczekała się dwójki dzieci, ale ich związek nie przetrwał. Lee stosował wobec Pameli przemoc, do mediów wyciekła także ich sekstaśma. Para rozwiodła się trzy lata po ślubie. Historię ich relacji przedstawiono w miniserialu „Pam i Tommy” z Lily James i Sebastianem Stanem w rolach głównych i choć twórcy tamtej produkcji zapewniali, że chcą ją opowiedzieć z perspektywy Pameli, ona błogosławieństwa im nie dała.


Teraz Pamela Anderson postanowiła sama opowiedzieć o swoim życiu. – Po raz pierwszy chcę przejąć kontrolę nad narracją – mówi gwiazda w pierwszym zwiastunie filmu dokumentalnego „Pamela: Historia miłosna”, który zrealizowała z Netfliksem. Opowiada w nim o cieniach Hollywood, związku z Tommym Lee i byciu seksualizowaną przez media. – Naraziłam się na wiele szalonych sytuacji… i przeżyłam je – mówi gwiazda w zwiastunie produkcji.

Film dokumentalny „Pamela: Historia miłosna” będzie miał premierę na Netfliksie 31 stycznia 2023 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Zwiastun filmu dokumentalnego o Pameli Anderson „Pamela: Historia miłosna”
Proszę czekać..
Zamknij