Znaleziono 0 artykułów
31.01.2023

Pamela Anderson w sukni Naeema Khana na premierze dokumentu o sobie

31.01.2023
Pamela Anderson na premierze dokumentu „Pamela: Historia miłosna”. (Fot. Getty Images)

Premiera netfliksowego dokumentu „Pamela: Historia miłosna” odbyła się 30 stycznia w Los Angeles. Tytułowa bohaterka produkcji, Pamela Anderson, założyła na to wydarzenie czerwoną suknię od Naeema Khana. 

Uwodzicielskie spojrzenie, burza blond włosów i hollywoodzki uśmiech w latach 90. były rozpoznawalnymi elementami wizerunku Pameli Anderson. Gwiazdę zauważono w 1989 roku podczas meczu piłki nożnej w Kanadzie. Podpisała wtedy kontrakt z marką piwa Labatt i została twarzą kampanii „Blue Zone”. W tym samym roku dostała rolę w serialu „Słoneczny patrol”, w którym zagrała ratowniczkę Casey, dbającą o bezpieczeństwo na plażach w Los Angeles, zazwyczaj ubraną w czerwony kostium kąpielowy.

Na stylizację godną Casey Parker gwiazda zdecydowała się również po latach – 30 stycznia 2023 roku Pamela Anderson pojawiła się w Los Angeles na premierze dokumentu „Pamela: Historia miłosna”. Na tę okazję założyła sięgającą ziemi sukienkę na ramiączkach. Projekt Naeema Khana z kolekcji Resort 2023 uszyty został z czerwonej tkaniny, ozdobionej srebrnymi kryształkami. Aktorka uzupełniła tę stylizację atłasowymi szpilkami od Christiana Louboutina i wiszącymi kolczykami. Urodę podkreśliła makijażem w brzoskwiniowej tonacji, a włosy spięła w niedbały kok.

Brandon Thomas Lee, Pamela Anderson i Dylan Jagger Lee na premierze dokumentu „Pamela: Historia miłosna”. (Fot. Getty Images)

Do zdjęć pozowała z synami: 26-letnim Brandonem i 25-letnim Dylanem. Ich ojcem jest były mąż gwiazdy, muzyk Tommy Lee.

W dokumencie „Pamela: Historia miłosna” gwiazda opowiada o cieniach Hollywood, związku z Tommym Lee i byciu seksualizowaną przez media. „Po raz pierwszy chcę mieć wpływ na to, w jaki sposób się o mnie opowiada” – mówi Anderson w zwiastunie produkcji.

Film dokumentalny „Pamela: Historia miłosna” można już oglądać na Netfliksie.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Pamela Anderson w sukni Naeema Khana na premierze dokumentu o sobie
Proszę czekać..
Zamknij