Znaleziono 0 artykułów
17.11.2023

Dua Lipa w czerwonej sukience to pierwsza inspiracja do katalogu „stylizacja na święta”

17.11.2023
Dua Lipa w momochromatycznym makijażju podbijającym kolor jej czerwonych włosów. (Fot. Getty Images)

Dua Lipa zamyka rok w wielkim stylu i robi wszystko, by nikt nie miał wątpliwości, kto zasłużył na tytuł artystki, do której należało ostatnich 12 miesięcy. Występ w najgłośniejszej produkcji lata – filmie „Barbie” Grety Gerwig, stworzenie do niego tanecznego utworu „Dance The Night”, odbycie fenomenalnie przyjętej trasy koncertowej promującej album „Future Nostalgia”, a do tego udowadnianie, że aspiruje do bycia ikoną współczesnej mody. Najnowsza stylizacja jest na to najlepszym dowodem.

Światowa trasa „Future Nostalgia” Duy Lipy była niezaprzeczalnym wydarzeniem 2023 roku. Koncerty gromadziły tłumy fanów, których zachwycały zarówno forma piosenkarki, jak i jej niezwykłe stylizacje. Neonowe kombinezony od Muglera z odsłaniającymi ciało prześwitami stały się wręcz znakiem rozpoznawczym wokalistki. Co więcej, magazyn „Variety” uznał jej koncerty w ramach „Future Nostalgia World Tour” za jeden z najlepszych występów na żywo minionego roku. Dua Lipa wydaje się z dumą nosić ten zaszczytny tytuł, co udowodniła, pojawiając się na evencie celebrującym niezwykłe kobiety w branży – „Variety” Power of Women.

Dua Lipa wybrała czerwoną sukienkę uwydatniającą jej czerwone włosy

Na wydarzenie, które odbyło się 16 listopada w Los Angeles, wokalistka Dua Lipa wybrała sukienkę w najmodniejszym kolorze sezonu jesień-zima 2023 – płomiennej czerwieni. Postawiła na prosty, ale efektowny model z połyskującej satyny: sukienkę na grubych ramiączkach z wiązaniem na biuście, którą zdobiło drapowanie w okolicy bioder, co razem z długością maxi odpowiadało za kolumnowy fason kreacji.

Dua Lipa nie uznaje półśrodków, a przy wyrazistej urodzie, którą zawdzięcza albańskim korzeniom, może pozwolić sobie, by tak mocny kolor, jakim jest czerwony, nosić jednocześnie w stroju i na głowie, a nawet podbijać go makijażem. Nowy kolor włosów Duy Lipy został podkreślony miękkimi falami w syrenim stylu, co może wskazywać na to, że piosenkarka niechętnie żegna się ze swoją rolą z filmu „Barbie”. Na czerwonym dywanie pozowała zresztą z koleżanką z produkcji – aktorką Margot Robbie.

Co sprawia, że stylizacja Duy Lipy jest godna zapamiętania? Przełamujące ją dodatki, które odchodzą od współcześnie pojmowanego glamouru. To czarna torebka od Vivienne Westwood tłoczona w skórę krokodyla, która przywodzi na myśl estetykę starego Hollywoodu, i surowe, srebrne kolczyki Tous z najnowszej kolekcji Manifesto. To pierwsza inspiracja, która trafia do naszego katalogu z pomysłami na efektowną święteczną stylizację.

Dua Lipa w czerwonej sukience maxi na evencie magazynu „Variety". / (Fot. Getty Images)

Zmiana koloru włosów z okazji nowego rozdziału w muzycznej karierze

Gdy w połowie października piosenkarka Dua Lipa zadebiutowała w nowym kolorze włosów – płomiennej czerwieni z miedzianymi refleksami (jeden z największych trendów w koloryzacji włosów w 2023 roku), media oraz fani zaczęli snuć podejrzenia, że metamorfoza wokalistki związana jest z nową płytą artystki. Nie mylili się. Niecały miesiąc później gwiazda zaprezentowała światu nowy singiel – popowy „Houdini”, który – jak sama przyznała – jest celebracją wszystkich aspektów życia związanych z byciem wyzwoloną singielką. Lipa jest autorką tekstu nowej piosenki.

Wokalistka Dua Lipa w 2024 roku wystąpi w Polsce

Polscy fani artystki mają od kilku dni niemałe powody do radości. Dua Lipa została ogłoszona pierwszą headlinerką największego muzycznego festiwalu w Polsce – Open’er Festival. Trzykrotną laureatkę Grammy i sześciokrotną Brit Awards zobaczymy w Gdyni już 4 lipca 2024. Artystka najprawdopodobniej pojawi się wtedy już z nowym materiałem na płytę.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij