Znaleziono 0 artykułów
13.10.2023

Dua Lupa przefarbowała włosy na czerwono. Czy to zapowiedź nowej płyty wokalistki?

13.10.2023
Fot. Getty Images

Dua Lipa była już platynową blondynką i szatynką, nosiła krótkiego boba i długie syrenie pasma. Ostatnio jednak chętniej niż z fryzurą eksperymentowała z modą. Czyżby więc zmiana koloru włosów, jaką pochwaliła się na Instagramie, zwiastowała kolejny rozdział w jej karierze? Niektórzy na tę metamorfozę patrzą jak na subtelną zapowiedź nowego, wyczekiwanego albumu wokalistki.

Dua Lipa stawia na drastyczną metamorfozę

Przerwy, jakie gwiazdy robią sobie od mediów społecznościowych, z reguły oznaczają przygotowania do startu nowego projektu – filmu, albumu albo modowej inicjatywy. Po tym, gdy Dua Lipa nie tylko zniknęła z Instagrama, ale śladem największych nonkonformistów, usunęła z niego wszystkie dotychczasowe posty, spekulowano, że jesli powróci, to żeby ogłosić premierę nowej płyty. Oficjalnego komunikatu ze strony wokalistki na razie nie ma, ale na jej nowy post niektórzy i tak patrzą jak na subtelną zapowiedź kolejnego krążka.

Dua Lipa przefarbowała włosy na czerwono (Fot. Getty Images)

Dua Lipa w czerwonych włosach lansuje najmodniejszy kolor sezonu

O tym, że mogą mieć rację, świadczy metamorfoza wokalistki, jaką pochwaliła się na zdjęciu. Lipa przefarbowała kruczoczarne włosy na najmodniejszy w tym sezonie głęboki odcień czerwieni. Przy okazji premiery poprzedniego albumu, „Future Nostalgia”, także radykalnie zmieniła uczesanie – ścięła wtedy włosy w boba i przefarbowała na blond z czarnym pasmem biegnącym wzdłuż przedziałka.

Najnowszy i dokumentujący odważną metamorfozę portret Lipy wykonał Tyrone Lebon, znany chociażby z kampanii Bottegi Venety, które wykonał dla marki zarówno w czasach przywództwa Daniela Lee, jak i obecnie, gdy jej dyrektorem kreatywnym jest Matthieu Blazy. Czy to wystarczy, by sądzić, że nowy album wokalistki, podobnie jak poprzedni, w doskonały sposób łączył będzie muzykę i modę? W końcu Dua Lipa to nie tylko gwiazda popu, ale i ikona stylu – fanów przyzwyczaiła już do niekonwencjonalnych modowych wyborów i wyrazistego scenicznego wizerunku.

Gwiazdy promują modne kolory włosów na jesień

Biorąc pod uwagę, jak wielką trendsetterką jest Lipa, można przypuszczać. że czerwień zostanie najgorętszym kolorem sezonu nie tylko w modzie, ale i na włosach. Może nawet prześcignie jasny brąz w odcieniu espresso lub cynamonu, które do tej pory promowały m.in. Kaia Gerber, Jennifer Lopez i Hailey Bieber?

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij