Znaleziono 0 artykułów
23.09.2022

Wyjątkowy koncert Jessie Ware w Warszawie

23.09.2022
Fot. Materiały pasowe

Od melancholijnych, idealnych na jesienne wieczory ballad po taneczne, imprezowe hity. Polscy fani Jessie Ware zacierają ręce, bo już niedługo będą mogli ponownie posłuchać na żywo takich utworów jak "Running" czy "Devotion". Brytyjka, która ma na koncie cztery albumy i sześć nominacji do Brit Awards, 29 września wystąpi na dachu Galerii Mokotów. 

Jest jedną z najbardziej cenionych brytyjskich wokalistek i autorek tekstów. Jej hity takie jak „Wildest moments”, „Running”, „Save a kiss” czy „Devotion” przez długie tygodnie nie schodziły z czołówek międzynarodowych list przebojów, a każdy z czterech albumów studyjnych rozszedł się w godnej podziwu liczbie kopii. Ma na koncie sześć nominacji do nagród Brit Awards, a także nominację do prestiżowej Mercury Prize. Koncerty artystki, takie jak jej występ na tegorocznym festiwalu Open’er, za każdym razem przyciągają prawdziwe tłumy, a najnowszy utwór „Free Yourself” zagrzewał nas do tańca podczas niejednej wakacyjnej imprezy. Jessie Ware – bo to oczywiście o niej mowa – ma w Polsce spore rzesze wiernych fanów. Z pewnością ich wszystkich ucieszy fakt, że już 29 września artystkę znów będzie można zobaczyć w naszym kraju. Tym razem jej koncert odbędzie się w Warszawie, a konkretnie na dachu Galerii Mokotów, która właśnie przeszła rebranding, stając się częścią międzynarodowej grupy Westfield.

Jessie Ware: Najjaśniejsza gwiazda

Od melancholijnych, idealnych na jesienne wieczory ballad po taneczne, imprezowe hity. Jessie Ware niczym kameleon potrafi zmieniać styl, jednocześnie pozostając wierną swoim brzmieniom. W mistrzowski sposób łączy stylistykę pop, rock i R&B. Wszystko to, w połączeniu z urzekającym głosem i godnymi podziwu możliwościami wokalnymi, sprawia, że Jessie Ware nieustannie cieszy się uznaniem fanów na całym świecie – singiel „Remember Where You Are” umieścił na swojej playliście NYE sam Barack Obama. Brytyjska artystka jest również niezwykle ceniona w Polsce. Nic więc dziwnego, że bilety na jej koncerty zawsze szybko się wyprzedają. Śpieszymy więc poinformować, że już w przyszłym tygodniu Jessie Ware znów wystąpi w naszym kraju.

W czwartek 29 września o godzinie 20.00 Jessie Ware będzie można usłyszeć na dachu Westfield Mokotów. Występ światowej gwiazdy odbędzie się z okazji dołączenia Galerii Mokotów do prestiżowej grupy Westfield. – Westfield jest znakiem rozpoznawczym kultowych centrów handlowych na świecie, takich jak Westfield London czy Westfield World Trade Center w Nowym Jorku. Dzięki swojej sile i prestiżowi marka ta jest naturalnym magnesem zarówno dla światowych, jak i najlepszych lokalnych brandów. Chciałbym podkreślić, że nie tak łatwo jest zostać centrum handlowym pod tym szyldem. To musi być jedna z flagowych destynacji z naszego portfolio, dodatkowo spełniająca określone warunki, takie jak: doskonała lokalizacja z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym, najwyższej klasy podejście do doświadczeń konsumenckich czy zaangażowanie społeczne i działania w duchu zrównoważonego rozwoju – wyjaśnia Grzegorz Grajkowski, Director of Operations Poland, Unibail-Rodamco-Westfield.

Galeria Westfield Mokotów w Warszawie: Jedyny taki koncert

Zmiana Galerii Mokotów na Westfield Mokotów jest najważniejszym wydarzeniem dla naszego centrum handlowego od momentu jego otwarcia. Zależy nam, aby całość świętowania rebrandingu była spektakularna i na długo zapamiętana. Zapraszając Jessie Ware – gwiazdę światowego formatu, chcieliśmy podkreślić fakt dołączenia Galerii Mokotów do międzynarodowego grona centrów Westfield. Koncert na dachu jest też kontynuacją dotychczasowych działań samej galerii, która od lat jest organizatorem unikalnych wydarzeń  – tłumaczy Agata Berndt-Wazelin, rzeczniczka prasowa Galerii Mokotów.

Fot. Materiały pasowe

Zainteresowanie koncertem było ogromne. Bilety, których liczba ze względów bezpieczeństwa była ograniczona, wyprzedały się w rekordowym tempie. Ale organizatorzy dodają, że osoby, którym nie udało się kupić biletu na koncert artystki, będą mogli obejrzeć transmisję live z wydarzenia - szczegóły będą dostępne już wkróce na stronie Westfield Mokotów.

The Designer Gallery (Fot. Materiały pasowe)

To jeszcze nie koniec dobrych informacji – dodatkową atrakcją dla klientów Westfield Mokotów z okazji rebrandingu będzie możliwość wygrania cennych nagród, w tym wycieczek „Śladami Westfield” do Nowego Jorku, Londynu czy Paryża. Wszystkie informacje dotyczące wielkiego świętowania rebrandingu Galerii Mokotów będą na bieżąco pojawiać się na stronie www.westfieldmokotow.pl oraz w mediach społecznościowych marki.

Natalia Jeziorek
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Wyjątkowy koncert Jessie Ware w Warszawie
Proszę czekać..
Zamknij