Znaleziono 0 artykułów
19.01.2024

Ferie w Green Mountain Hotel & Green Apartments w Karpaczu

19.01.2024
Ferie w Green Mountain Hotel & Green Apartments w Karpaczu (Fot. Materiały prasowe)

Białe szaleństwo, a może sauna, SPA i zabawa z dziećmi? Na szczęście nie trzeba wybierać – pięciogwiazdkowy hotel Green Mountain Hotel & Green Apartments w Karpaczu ma dla nas to wszystko i wiele więcej.

Luksusowy hotel Green Mountain położony w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego zapewnia komfortowy wypoczynek z pięknym widokiem. Goście mają do wyboru luksusowe 2-, 4- i 6-osobowe pokoje lub rodzinne apartamenty wyposażone w prywatną saunę i aneks kuchenny. Po spacerze w górach lub sportowych wyzwaniach na stoku goście mogą skorzystać z hotelowej restauracji Green oraz Lobby Café & Bar z muzyką na żywo.

Białe szaleństwo dla całej rodziny

W Karpaczu na wprawionych narciarzy i snowboardzistów czeka słynna „Kopa” u podnóża Śnieżki oraz wyciągi „Winterpol” lub „pod Wangiem”, do których można dotrzeć hotelowym busem. Spragnieni zagranicznych wycieczek mogą poszusować na czeskich trasach Ski Areal Mala Upa, Janske Lazne lub Pec pod Snezkou. 

Osoby początkujące mają okazję spróbować swoich sił na zlokalizowanym kilometr od hotelu wyciągu „Relaks” z torem pontonowym i Czarodziejskim Dywanem dla najmłodszych. Gdyby sporty zimowe okazały się zbyt wymagające, dostępne są również inne śnieżne aktywności, takie jak kulig, sanki, snow tubing, łyżwy, lepienie bałwana oraz bitwy na ścieżki.

Błogi relaks po aktywnym dniu

Gdy na zewnątrz panują niskie temperatury, szczególnie istotne jest zadbanie o odpowiednie nawilżenie skóry. Po aktywnym dniu na mrozie goście mogą zrelaksować się w strefie wellness – na basenie lub w saunarium, gdzie dostępne są sauna sucha, infrared oraz łaźnia parowa z aromaterapią. Na terenie hotelu znajduje się również salon Beauty Partner Dr Ireny Eris, w którym doświadczone kosmetolożki i fizjoterapeutki wykonują rozluźniające masaże i zabiegi pielęgnacyjne.

Ferie w Green Mountain Hotel & Green Apartments w Karpaczu (Fot. Materiały prasowe)

Atrakcje dla dzieci w Green Mountain Hotel & Green Apartments w Karpaczu

Green Mountain Hotel oferuje także przestrzenie stworzone do zabawy. Sala z zabawkami dla najmłodszych, zajęcia plastyczne, konsole do gier czy sala VR to tylko niektóre z licznych atrakcji. Podczas tegorocznych ferii zimowych, w okresie od 12 stycznia do 25 lutego, na dzieci czeka specjalny program atrakcji, Magiczna Akademia Czarów, a w niej Szkoła Zaklęć, Kino czarodziejów oraz zajęcia z legorobotyki.

Karolina Jaźwińska
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Ferie w Green Mountain Hotel & Green Apartments w Karpaczu
Proszę czekać..
Zamknij