Znaleziono 0 artykułów
25.04.2022

Premierowo na Vogue.pl: Alex Rivière x Westwing Collection

25.04.2022
Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

Już 26 kwietnia na Westwing.pl pojawi się pierwsza kolekcja marki Westwing stworzona we współpracy z twórczynią internetową, hiszpańską dyrektorką kreatywną Alex Rivière. W limitowanej linii znajdzie się 26 produktów z kategorii meble, oświetlenie, tekstylia i dodatki.

Westwing zaprosił do współpracy cenioną na całym świecie twórczynię internetową, bizneswoman i dyrektorkę kreatywną z Hiszpanii, Alex Rivière. Przedmioty, które powstały w ramach kolekcji, zostały stworzone przez zespół projektantów Westwing w oparciu na pomysłach i inspiracjach kreatorki, i długofalowo staną się częścią stałego asortymentu Westwing Collection. W linii przeważają neutralne barwy, takie jak zgaszona biel czy beż, które dopasują się do różnego wystroju wnętrz. Do tej kolorystyki dopasowano również naturalne materiały: drewno mango, len, trawertyn i marmur. Dzięki temu wszystkie elementy współgrają ze sobą i można je dowolnie ze sobą łączyć.

Alex Riviere x Westwing Collection, © Phil Blandow for Westwing

– W przypadku naszej pierwszej kolekcji powstałej we współpracy z twórczynią internetową ważne było dla nas stworzenie czegoś wyrafinowanego i aktualnego. Osobisty styl Alex Rivière jest szykowny, klasyczny i bardzo prosty, a jednocześnie zawsze na czasie. Wspólnie z Alex stworzyliśmy zróżnicowaną gamę produktów, od naszego wyjątkowego fotela Solomon, po wytrzymałe lampy z trawertynu i wazony o organicznych kształtach, tak aby każdy mógł znaleźć coś, co pasuje do jego domu. Linia Alex Rivière x Westwing Collection łączy w sobie aktualne trendy i elegancję – mówi Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.  

– Podczas pracy z zespołem projektantów Westwing Collection zdecydowaliśmy się na wykorzystanie wielu naturalnych materiałów, takich jak trawertyn, wełna, drewno i ceramika. Całość sprawia wrażenie organicznej i ponadczasowej. Każdy element kolekcji został zaprojektowany z myślą o trwałości. Ze względu na moje zamiłowanie do spokojnej estetyki produkty są uniwersalne, a paleta kolorów jest bardzo delikatna, dzięki czemu pasować będą do każdego domu – dodaje Alex Rivière.

Kolekcja Alex Rivière x Westwing Collection będzie dostępna na Westwing.pl od 26 kwietnia 2022 roku. Następnie produkty z tej linii pojawią się również na WestwingNow.pl.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Design
  3. Premierowo na Vogue.pl: Alex Rivière x Westwing Collection
Proszę czekać..
Zamknij