Znaleziono 0 artykułów
27.04.2021
Artykuł partnerski

Wyjątkowy zabieg odmładzający z produktem Juvéderm® Volite

27.04.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Badania przeprowadzone przez firmę farmaceutyczną Allergan wykazały, że w ocenie aż 56 procent ankietowanych stan skóry jest jednym z najważniejszych wyznaczników kobiecego piękna. Utrzymaniu zdrowej, promiennej cery nie sprzyja upływający czas oraz czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenia środowiskowe, szkodliwe promieniowanie UV czy warunki atmosferyczne. Negatywny wpływ na jej wygląd mogą mieć też styl życia oraz dieta. 

Produkt Juvéderm® Volite firmy Allergan został opracowany z myślą o długotrwałej poprawie jakości skóry. Skutecznie poprawia kondycję cery, jędrność i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Nie nadaje przy tym dodatkowej objętości i nie ingeruje w rysy twarzy. Stworzony na bazie kwasie hialuronowego - rewitalizuje i nawilża skórę, poprawia jej jakość na twarzy, szyi, dekolcie oraz grzbietach dłoni. Przeznaczony do iniekcji, podawany jest śródskórnie.

(Fot. Materiały prasowe)

Terapia z zastosowaniem Juvederm® Volite bywa błędnie porównywana do zabiegów mezoterapii, wykonywanych produktami w innej technologii. Podczas mezoterapii wykorzystuje się preparaty z nieusieciowanym kwasem hialuronowym utrzymującym się w organizmie do kilku dni, Juvéderm® Volite zawiera jego usieciowaną odmianę. Dzięki temu organizm metabolizuje go wolniej, co sprawia, że efekty leczenia widoczne są dłużej. W celu uzyskania zadowalających rezultatów mezoterapia musi być więc wykonywania w seriach. Juvéderm® Volite natomiast, jako innowacyjny i zaawansowany technologicznie produkt do poprawy jakości skóry, eliminuje tę potrzebę. Dzięki wykorzystaniu w Juvéderm® Volite technologii Vycross™, w której łańcuchy kwasu hialuronowego o dużej i małej masie cząsteczkowej połączono zwiększając stopień jego usieciowania, produkt ma gładką, żelową konsystencję oraz doskonale integruje się z tkanką. To wszystko zapewnia naturalny efekt i wpływa na czas jego utrzymywania się. Już jeden zabieg z wykorzystaniem produktu marki Allergan zapewnia satysfakcjonujący rezultat mogący utrzymywać się aż do 9 miesięcy. To oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Zabieg z wykorzystaniem Juvéderm® Volite może się okazać również szczególnym rozwiązaniem w przypadku osób o niskim progu bólu – produkt zawiera lidokainę stosowaną jako środek miejscowo znieczulający.

Juvéderm® Volite polecany jest wszystkim osobom, których skóra stała się sucha, ziemista, oraz pozbawiona zdrowego kolorytu i blasku, a na jej powierzchni pojawiły się pierwsze drobne zmarszczki. Rekomendowany jest też pacjentom po kuracji laserowej lub Dermapen, a także osobom, które mają w planach dużą ekspozycję na słońce lub tym, którzy po powrocie z wakacji chcą poprawić jakość wysuszonej skóry. Nawilżenie metodą iniekcji zapewni oczekiwany efekt na długie miesiące.

Zabieg z użyciem Juvéderm® Volite, którego działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi, w przeciwieństwie do mezoterapii, może być wykonywany wyłącznie przez lekarzy. Jest więc rozważnym sposobem na rozpoczęcie przygody z medycyną estetyczną, poprzedzonym konsultacją i opracowaniem planu leczenia opartym na indywidualnych potrzebach pacjenta.

 

(Fot. Materiały prasowe)

Zabieg z wykorzystaniem Juvéderm® Volite nie powoduje powstawania na skórze nieestetycznych pęcherzyków, tak jak to ma miejsce w przypadku mezoterapii[1]. Minimalizuje też prawdopodobieństwo pojawienia się obrzęków, co umożliwia niemal natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków. Efektu można spodziewać się od razu po wykonaniu zabiegu, ale na pełny rezultat trzeba poczekać do czterech tygodni.

Juvéderm® to linia wyrobów medycznych, posiadający znak CE. Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

PL-JUV-2150067

[1]  Porównanie dotyczy wykorzystania kwasu hialuronowego w obu procedurach.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij