Znaleziono 0 artykułów
19.01.2023

Najmodniejsze dodatki na Dzień Babci i Dziadka

19.01.2023
(Fot. materiały prasowe)

W ofercie Lasocki, Gino Rossi, Quazi, Jenny Fairy czy Sprandi znajdziemy dodatki idealne na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dla niej warto wybrać praktyczną, pojemną i pięknie zaprojektowaną torebkę, dla niego – pasek, zegarek albo portfel.

Świętując Dzień Babci i Dzień Dziadka, dziękujemy im za ciepło, troskę i zaangażowanie. Drobny upominek podkreśli nasze przywiązanie. Dodatki dla niej i dla niego znajdziemy na z wyprzedaży w CCC. Z oferty Lasocki, Gino Rossi, Quazi, Jenny Fairy czy Sprandi można wybrać buty, torebki, paski, portfele, czy zegarki.

Babci spodobają się pojemne shopperki, listonoszki na długim pasku albo kopertówki na wieczorne wyjścia. Uwagę zwracają także wygodne buty – wysokie kozaki, śniegowce, czy mokasyny. Nie można zapomnieć także o akcesoriach, takich jak portfel, czy zegarek. 

(Fot. materiały prasowe)

Takie dodatki okażą się także idealnym prezentem dla dziadka, który ceni ponadczasową jakość. Spodobają mu się z pewnością zegarki Gino Rossi, a przydadzą także saszetki, czy skórzane portfele. 

(Fot. materiały prasowe)

A jeśli nie masz pomysłu na prezent, wybierz kartę podarunkową (do kupienia w salonach CCC i online), którą doładujesz wybraną przez siebie kwotą. 

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij