Znaleziono 0 artykułów
07.06.2021

Redakcja poleca: DOM STORE, Totême, „Synowie Sama”

07.06.2021
Fot. materiały prasowe

Wielofunkcyjna spódnica o fasonie pareo, album o najbardziej wpływowych projektantach i mrożący krew w żyłach serial oparty na faktach – czerwiec zapowiada się naprawdę dobrze!

Książka „The Eye” Nathana Williamsa

Fot. materiały prasowe

Magazynu „Kinfolk” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jego założyciel i redaktor naczelny Nathan Williams tym razem wydał album o 80 najbardziej wpływowych, choć często nielubiących rozgłosu, dyrektorach kreatywnych. Bohaterów (projektantów, np. Thoma Browne’a, stylistów, np. Grace Coddington, reżyserów i redaktorów naczelnych) Williams pyta o inspiracje i autorytety, sukcesy i porażki oraz tytułowe „oko”. Jak przystało na wydawnictwo Gestalten, książka ma piękną oprawę graficzną. To, co najbardziej wartościowe, znajdziecie w środku.

Spódnica Totême

Fot. materiały prasowe

Na plażę i kolację, na imprezę i niezobowiązujący lunch – spódnica o fasonie pareo z letniej kolekcji Totême to projekt wielofunkcyjny, idealny, jeśli mamy mało miejsca w wakacyjnej walizce. W casualowym wydaniu można nosić ją z havaianasami i topem od bikini, a w wersji nieco bardziej eleganckiej z białą koszulą, klapkami na obcasie i miękką kopertówką ze skóry.

Talerze z DOM STORE

Porcelanowe talerze 120 zł/ szt (Fot. materiały prasowe)

Kto raz do DOMu wejdzie (czy to stacjonarnie w Krakowie, czy przez stronę internetową), ten przepadnie bez reszty. W ofercie znajdziecie ceramikę oraz stylowe dodatki, meble i książki.

Serial „Synowie Sama: Droga w mrok”

Fot. materiały prasowe

Kolejna produkcja Netfliksa z gatunku true crime. Tym razem opowiada historię dziennikarza badającego sprawę Davida Berkowitza, który w latach 70. został oskarżony o sześć morderstw (możecie go kojarzyć z serialu „Mindhunter”). David Maury nie odetchnął, gdy Berkowitz usłyszał wyrok – wierzył, że w jego sprawie jest za dużo nieścisłości (niespójne portrety pamięciowe, pełne przenośni listy i wypowiedzi). W jego opinii, za zabójstwami stała satanistyczna sekta, której Berkowitz mógł być częścią.

Kolekcja butów Moniki Kamińskiej

Fot. materiały prasowe

Wygodne i efektowne fasony, radosna paleta kolorów, najwyższej jakości włoska skóry licowa. Wszystkie modele projektantki powstają w Polsce. Do każdego można samemu dobrać kolor. Najmodniejsze w tym sezonie klapki przybierają różne formy (od minimalistycznej, po zakładanej na krzyż) i różnią się wysokością obcasów.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij