Znaleziono 0 artykułów
03.08.2023

Reese Witherspoon dołączyła do grona fanek birkenstocków

03.08.2023
Reese Witherspoon (Fot. Getty Images)

Najlepsze buty na letnie sprawunki? Wystarczy przyjrzeć się stylizacjom takich gwiazd jak Heidi Klum czy Katie Holmes, by zauważyć, że to właśnie klapki marki Birkenstock podbiły ich serca. Do grona zagorzałych fanek zalicza się także Reese Witherspoon, która nosi je od lat. Tym razem look uzupełniła luksusowym modelem z miękkiego zamszu. 

Birkenstocki biją rekordy popularności

Według platformy Lyst, po premierze filmu „Barbie” liczba wyszukiwań modelu Arizona wzrosła o 110 proc., mimo że Birkenstock jest jedną z niewielu marek, które nie współpracowały z Mattel przy oficjalnej kolekcji „Barbie”. W filmie występują w kluczowej dla Barbie scenie, w której Dziwna Barbie (Kate McKinnon) obwieszcza głównej bohaterce (Margot Robbie), że ta musi wybrać pomiędzy idealnym Barbie Landem, reprezentowanym przez parę różowych czółenek na wysokim obcasie, a birkenstockami, które odpowiadają naszej rzeczywistości.

Ukochane birkenstocki Reese Witherspoon są częścią jej letniej stylizacji

Gdyby Reese Witherspoon została postawiona przed podobnym wyborem, nie mamy wątpliwości, że wybrałaby kultowe klapki. Towarzyszą jej one w najnowszej stylizacji. Legalna blondynka połączyła luźne szorty inspirowane stylem cargo, równie oversizeową koszulę zapinaną na guziki z najważniejszymi akcesoriami na lato, słomkowym kapeluszem, okularami przeciwsłonecznymi, koszykiem i – rzecz jasna – birkenstockami. Reese wybrała luksusowy model 1774, który zaprojektowano z wysokiej jakości skóry. Można określać go jako ekskluzywny, kosztuje bowiem ok. 550 dolarów. Ale czego się nie robi dla wygody?

Reese Witherspoon dołączyła do grona fanek birkenstocków (Fot. Backgrid/East News)

Reese Witherspoon na małym i dużym ekranie

Reese Witherspoon będziemy mogli ponownie oglądać u boku Jennifer Aniston. Jesienią powrócą jako odtwórczynie głównych ról w trzecim sezonie serialu „The Morning Show” na platformie Apple TV+. Premiera pierwszego odcinka już 13 września. Wkrótce doczekamy się też wreszcie trzeciej części „Legalnej blondynki”.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij