Znaleziono 0 artykułów
28.03.2023

Taylor Swift w błyszczącym kostiumie Alexandre'a Vauthiera

28.03.2023
Taylor Swift w błyszczącym kostiumie Alexandre Vauthiera na rozdaniu iHeartRadio Music Awards 2023 (Fot. Getty Images)

Podczas rozdania iHeartRadio Music Awards, które odbyło się w Los Angeles 27 marca 2023, nagrodzona kilkoma statuetkami Taylor Swift wystąpiła w cekinowym kostiumie Alexandre'a Vauthiera z kolekcji couture na wiosnę-lato 2023.

W życiu Taylor Swift sukces goni sukces. W październiku ubiegłego roku gwiazda wydała płytę „Midnights”, którą w dniu premiery odsłuchano ponad 200 mln razy na Spotify. Dziesiąty album studyjny piosenkarki zdobył między innymi IFPI Award, NetEase Annual Music Award, Nickelodeon Kids' Choice Award, czy People's Choice Award.

27 marca odbyło się wręczenie nagród iHeartRadio Music. „Midnights” nominowany był w kategorii „najlepszy album pop” i Swift dostała statuetkę, a także nagrody za utwory „Anti-Hero”, „Bejeweled” i „Question…?” oraz Innovator Award.

Wyszła na scenę, by odebrać wyróżnienia w cekinowym kostiumie Alexandre'a Vauthiera z kolekcji couture na wiosnę-lato 2023. Asymetryczny kardigan z kapturem połączono z dopasowanymi spodniami i szpiczastymi botkami na szpilkach. Na powieki gwiazdy nałożony został błyszczący cień, a blond włosy gładko wyprostowano.

Kaptury doszywane do eleganckich stylizacji przypominają owinięte wokół głowy szale. Yves Saint Laurent włączał je do swoich kolekcji już pod koniec lat 60. minionego wieku. Teraz stanowią modny detal w kolekcjach na wiosnę-lato 2023. Kreacje z kapturami pokochała nie tylko Taylor Swift, ale i Margot Robbie czy Katie Holmes.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij