Znaleziono 0 artykułów
16.12.2022

Margot Robbie z mamą na premierze filmu „Babilon”

16.12.2022
Fot. Getty Images

W czwartek odbyła się premiera filmu „Babilon” w Los Angeles. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć odtwórczyni jednej z głównych ról, Margot Robbie, której na czerwonym dywanie towarzyszyła mama Sarie Kessler. 

Gwiazdy chętnie zabierają swoich najbliższych na wielkie wydarzenia. Catherine Zeta-Jones pojawiła się z synem na premierze nowego serialu Disneya, Florence Pugh pozowała z babcią na czerwonym dywanie w Cannes, a córka Jennifer Garner towarzyszyła mamie podczas kolacji w Białym Domu.

Margot Robbie postanowiła zaś zaprosić mamę na premierę filmu „Babilon” w Los Angeles. Aktorka pozowała na czerwonym dywanie w czarnej kreacji z wycięciami. Zmysłowy projekt z kapturem pochodzi z kolekcji marki Alaïa na sezon wiosna-lato 2023. Mama gwiazdy, Sarie Kessler, również postawiła na czerń. Fizjoterapeutka wybrała aksamitną suknię z głębokim dekoltem, której ramiona obszyto cekinami.

Fot. Getty Images

Na wydarzeniu obecni byli również Brad Pitt, Tobey Maguire, Elle Fanning, Eiza Gonzalez  i Olivia Wilde.

W filmie „Babilon” przenosimy się do lat 20. minionego wieku, gdy filmy nieme zaczęły ustępować udźwiękowionym. Nie każdy aktor potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Choć niektórzy wyszli z tej konfrontacji zwycięsko, o innych historia szybko zapomniała. Nowy film Damiena Chazellea trafi do polskich kin już w styczniu 2023 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Margot Robbie z mamą na premierze filmu „Babilon”
Proszę czekać..
Zamknij