Znaleziono 0 artykułów
27.10.2020

„The Midnight Sky”: George Clooney po obu stronach kamery

27.10.2020
(Fot. Materiały prasowe Netflix)

Naukowiec chce ocalić ludzkość przed katastrofą. W sieci pojawił się zwiastun postapokaliptycznego filmu „The Midnight Sky”. Premiera na Netfliksie już 23 grudnia. 

„The Midnight Sky” („Niebo o północy”) jest adaptacją powieści Lily Brook-Dalton „Dzień dobry, północy”, która opowiada historię samotnego naukowca stacjonującego na Arktyce. Mężczyzna za wszelką cenę próbuje skontaktować się z grupą astronautów, która po wieloletniej misji ma powrócić na Ziemię. Po globalnej katastrofie mogą okazać się jedyną nadzieją na przeżycie gatunku ludzkiego. 

Film zadebiutuje 23 grudnia 2020 r. w serwisie Netflix. Jest planowany na świąteczny przebój platformy. Rozpoczyna też współpracę George’a Clooneya z gigantem. Aktor po raz pierwszy pojawi się w filmie wyprodukowanym przez platformę, co więcej, w podwójnej roli głównego bohatera oraz reżysera. Autorem scenariusza jest Mark L. Smith, a u boku Clooneya zobaczymy Felicity Jones, Davida Oyelowo, Kyle’a Chandlera, Demiána Bichira, Tiffany Boone oraz Caoilinn Springall.

Zobacz zwiastun nowego filmu George’a Clooneya:

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij