Znaleziono 0 artykułów
15.07.2022

Victoria Beckam debiutuje na TikToku

15.07.2022
Fot. Getty Images

Victoria Beckham udowadnia, że wbrew krążącym opiniom, nie brak jej dystansu do własnej osoby. Projektantka postanowiła założyć kanał na TikToku, na którym opublikowała swój pierwszy film, odnosząc się w nim do swojej słynnej „diety”.

Victoria Beckham jest nie tylko uzdolnioną projektantką i ikoną mody, ale także mistrzynią autoironii. Przykład? Po serii krytyki odnoszącej się do tego, że nie uśmiecha się na zdjęciach, piosenkarka zaczęła nosić koszulki z sarkastycznym napisem „Fashion stole my smile” („Moda ukradła mi uśmiech”). Teraz gwiazda opublikowała swój pierwszy filmik na TikToku, w którym tylko to potwierdza.

Wideo, obejrzane ponad cztery miliony razy, przedstawia Victorię w minimalistycznym, czarnym topie na ramiączkach, siedzącą przy stole, na którym leży elegancka zastawa. „Powiedz mi, że jesteś wytworna, bez mówienia mi, że jesteś wytworna”, zaczyna piosenkarka nawiązując do swojego pseudonimu z ery Spice Girls: Victoria znana była jako Posh Spice, (ang. wytworna). Następnie na filmiku pojawia się elegancko ubrany kelner, który zdejmuje pokrywkę z talerza, odsłaniając filet z łososia i bukiet warzyw gotowanych na parze.

 

@victoriabeckham #StitchPosh ♬ original sound - Victoria Beckham


Czemu akurat to danie? Victoria od dawna znana była z tego, że jest wybredna pod względem jedzenia. W lutym tego roku jej mąż, piłkarz David Beckham, wziął udział w podcaście „River Cafe Table 4” prowadzonym przez amerykańską szefową kuchni Ruth Rogers. David opowiedział, że Victoria od 25 lat, czyli odkąd się poznali je codziennie ten sam posiłek: grillowaną rybę oraz warzywa na parze. Dodał także, że jedyny raz, kiedy piosenkarka zdecydowała się na odstępstwo od swojej „diety”, wydarzył się, kiedy była w ciąży z ich córką Harper.

TikTok jest bardzo ekscytującą platformą – dla mnie to nowe terytorium i inna widownia, ale ten krok wydawał się naturalny – powiedziała projektantka brytyjskiemu „Vogue’owi”. – Nie mogę się doczekać, żeby pokazać wam, co stworzyliśmy. Osobiście, musiałam trochę pójść w stronę tego, co podpowiadały mi dzieci, ale nie oczekujcie żadnych trendów związanych z tańcem

Iga Trydulska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Victoria Beckam debiutuje na TikToku
Proszę czekać..
Zamknij