Znaleziono 0 artykułów
28.06.2022

Victoria Beckham na pokazie Jacquemusa

28.06.2022
Fot. Acielle / Style Du Monde

Victoria Beckham w stylizacji złożonej ze strojów własnego projektu pojawiła się na pokazie kolekcji na jesień-zimę 2022-2023 Jacquemusa w Camargue na południu Francji.

Ikona stylu Victoria Beckham była obecna na najnowszym pokazie „Le Papier” Simona Porte Jacquemusa w Camargue na południu Francji. Miała na sobie kreację z kolekcji własnej marki na wiosnę-lato 2023.

Postawiła na modne czarne pantaboots na wysokich obcasach, założyła też sukienkę, inspirowaną bielizną, z koronkowymi detalami, półprzezroczystymi elementami, oraz oversizeową krótką marynarkę. Do tego zestawu dodała czarną kopertówkę. Do całości doskonale pasowały masywne okulary przeciwsłoneczne oraz krótkie brązowe włosy Beckham z potarganymi falami. Stylizacja gwiazdy w ciemnych odcieniach zdecydowanie wyróżniała się na tle białych kreacji prosto z wybiegu.

Fot. Getty Images

Na francuskim show pojawili się także Tina Kunakey i Vincent Cassel, Burna Boy, Simone Ashley i Jorja Smith. Modelki i modele Jacquemusa, chodząc po wybiegu, mierzyły i mierzyli się z pewnym wyzwaniem – droga ta skręcała bowiem w dół stromego zbocza. Warunki atmosferyczne również nie ułatwiały zadania ― tiulowe welony i spódnice z najnowszej kolekcji francuskiego projektanta trzepotały na silnym wietrze.
Najnowsze projekty Simona Porte Jacquemusa są zdecydowanie dojrzałe, artysta zrezygnował z popowej estetyki ostatnich lat na rzecz czegoś bardziej wyrafinowanego. Na stylistykę pokazu wpływ miały przygotowania do ślubu projektanta z Marco Maestri, który odbędzie się za dwa miesiące.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij