Znaleziono 0 artykułów
01.02.2024

Victoria Beckham jakiej dawno nie widzieliśmy. Pantaboots i mini to powrót do stylu Posh

01.02.2024
Victoria Beckham (Fot. Getty Images)

Zamiłowanie Victorii do klasycznych krojów i butów na obcasie jest silniejsze niż wszelkie niewygody podróży. Żona Davida Beckhama przyleciała do Nowego Jorku z okazji rozpoczynającego się wkrótce nowojorskiego tygodnia mody. Na lotnisku sfotografowano ją w płaszczu z jej własnej kolekcji.

Victoria Beckham nawet na lotnisku nie rozstaje się ze szpilkami

49-letnia projektantka została sfotografowana na lotnisku JFK w stylizacji, która na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z podróżą. Jednak Victoria zdaje się nie zważać na niepisaną zasadę, w myśl której obszerne dresy i wygodne sneakersy to jedyny outfit, w którym wypada zjawić się na lotnisku czy dworcu kolejowym. Beckham, na przekór konwenansom, a w zgodzie z własną estetyką, zamiast legginsów i trampek wybrała pantaboots od Balenciagi.

Victoria Beckham w czarnych pantaboots i parce na lotnisku (Fot. Backgrid/East News)

Victoria Beckham promuje płaszcz z własnej kolekcji i przekształca lotnisko w modowy wybieg

Żona Davida Beckhama przyleciała do Stanów Zjednoczonych z okazji rozpoczynającego się 9 lutego nowojorskiego tygodnia mody. Victoria miała na sobie krótki, wiązany w pasie oliwkowy płaszcz z kapturem, pochodzący z jej własnej kolekcji. Do niego dopasowała ulubione buty Kim Kardashian – czarne pantaboots od Balenciagi, które w połączeniu z wysoko zakończoną linią płaszcza sprawiły, że smukłe nogi projektantki zdawały się sięgać nieba. Look dopełniła para typowych dla stylu Victorii ciemnych okularów, czarna clip bag oraz walizka Goyard, którą niósł towarzyszący jej asystent.

Lotniskowe stylizacje Victorii przeszły już do historii. Gwiazda jest świadoma nietypowego uroku tego miejsca i charakterystycznego wydźwięku robionych na nim zdjęć, dlatego robi wszystko by wyróżnić się z tłumu.

Zobacz także:

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Victoria Beckham jakiej dawno nie widzieliśmy. Pantaboots i mini to powrót do stylu Posh
Proszę czekać..
Zamknij