Znaleziono 0 artykułów
10.07.2023

Victoria Beckham z córką Harper w letnich sukienkach

10.07.2023
Victoria Beckham (Fot. Getty Images)

Harper Beckham świętowała dwunaste urodziny w rodzinnym gronie w Prada Caffè w Londynie. Na tę okazję i ona, i Victoria sięgnęły po eleganckie stylizacje. Córka wybrała pastelową slip dress, mam – długą czarną sukienkę. Harper zaczyna dorównywać stylem swojej słynnej mamie. 

Victoria Beckham i jej dwunastoletnia córka Harper chętnie dopasowują się stylizacjami. Czasami ich kreacje są niemal identyczne, ale coraz częściej córka projektantki podąża własną drogą. Jej stylizacje nigdy nie są przypadkowe – każdy element, czy to elegancka torebka, czy sportowe buty, idealnie uzupełniają każdy look, który z pewnością jest wcześniej konsultowany z mamą. Z okazji dwunastych urodzin Harper Victoria z córką zaprezentowały się w eleganckich stylizacjach, które reprezentowały dwa różne podejścia do mody.

Dwa podejścia do stylu: Slip dress ze sneakersami i klasyczna czerń

Beckhamowie świętowali urodziny córki w rodzinnym gronie w modnej londyńskiej kawiarni Prada Caffè. Victoria Beckham podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, które podpisała: „Harper Seven ma już 12 lat (prawie). Prada party dla Harper. Szykownie”. Na tę okazję Victoria wraz z córką założyły stylowe sukienki. Harper postawiła na liliową slip dress z satyny projektu swojej mamy, którą zestawiła z niebieską torebką na ramię Prady, białymi skarpetkami Nike i sneakersami. Victoria z kolei wybrała czarną sukienkę z paskiem na ramiączkach, sięgającą aż do ziemi i uzupełniła ją złotą biżuterią.

Jaka matka, taka córka: Dopasowane looki Victorii i Harper Beckham

Victoria i Harper Beckham często decydują się na dopasowane stylizacje na różne okazje. Na 24. rocznicę ślubu Davida i Victorii mama z córką założyły pasujące do siebie stylizacje – Victoria postawiła na monochromatyczny, biały look, a jej córka na niebieską sukienkę z rękawkami-bufkami. Na pokazie mody w Paryżu Victoria z Harper zaprezentowały się w dopasowanych do siebie kolorystycznie stylizacjach. Victoria postawiła na czarną zabudowaną sukienkę z bufkami, a Harper wybrała obszytą koronką slip dress, również w tym kolorze, i sneakersy Nike. Natomiast podczas paryskiego tygodnia mody jesienią 2022 roku cała rodzina Beckhamów postawiła na skoordynowane stroje, których podstawą były czarne garnitury.

Julia Goljan
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Victoria Beckham z córką Harper w letnich sukienkach
Proszę czekać..
Zamknij