Znaleziono 0 artykułów
03.04.2023

Nowa kawiarnia Prady w Harrodsie

03.04.2023
Prada Caffé Włoski dom mody otwiera nową kawiarnię w Harrodsie w Londynie (Fot. Materiały prasowe)

Włoskie dziedzictwo to nie tylko moda, ale i kulinaria. Na mapie Londynu właśnie pojawiło się miejsce, które perfekcyjnie je łączy. W słynnym domu towarowym Harrods Prada otworzyła kawiarnię, której wnętrza zostały zaprojektowane na wzór flagowego butiku włoskiego domu mody w Mediolanie.

Kawiarnie, cukiernie czy restauracje w portfolio marki modowej nie są niczym nowym. Własne lokale mają już m.in. Giorgio Armani, Gucci, Versace, Bulgari, Tiffany & Co., Burberry, Chanel czy Louis Vuitton. Proponując doświadczenie luksusu w bardziej przystępnej cenie, przyciągają nowych klientów i zachęcają ich, by poznali produkty oferowane przez dom mody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prada (@prada)

Od 2014 r. kawiarnię sygnowaną nazwą marki ma także Prada. Pasticceria Marchesi 1824 to wyjątkowa przestrzeń w sercu Mediolanu, która słynie z panettone, ciastek i charakterystycznych czekoladek. Na przestrzeni lat włoski dom mody zdążył już otworzyć jej filie, również w Mediolanie, oraz w Londynie. Teraz pojawiła się kolejna, także w stolicy Wielkiej Brytanii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Harrods (@harrods)

31 marca 2023 r. w domu towarowym Harrods do portfolio Prady dołączyła nowa przestrzeń – pop-upowa kawiarnia. Wnętrza inspirowane designem flagowego butiku marki w Galleria Vittorio Emanuele II w Mediolanie zachwycają czarno-białą posadzką, miętowym wykończeniem ścian i welurowymi siedzeniami w kolorze pistacjowym. Wystrój dopełniają wyjątkowa, japońska porcelana i szkło z logo marki. W nowej kawiarni dom mody proponuje nowoczesne podejście do włoskiej kuchni. Goście będą mogli zjeść m.in. desery, przystawki i dania główne, takie jak ciastka nadziewane gęstą gorzką czekoladą, kremem pistacjowym i dżemem malinowym, burrata z cukinią czy cannelloni z czarną truflą. Przestrzeń działać będzie do końca 2023 roku.

Julia Lubecka
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Nowa kawiarnia Prady w Harrodsie
Proszę czekać..
Zamknij