Znaleziono 0 artykułów
13.12.2021

Victoria i David Beckhamowie w świątecznych stylizacjach

13.12.2021
Fot. Getty Images

Jedna z najpopularniejszych par show-biznesu – Victoria i David Beckhamowie – opublikowała zdjęcie, do którego pozowali w świątecznych stylizacjach. Fotografia zostana wykonana wykonana 11 grudnia, w dniu ślubu ojca byłego piłkarza – Teda. 

Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie Victorii, David pozuje w granatowym swetrze z motywem kuli ziemskiej, ozdobionej napisem „Spice World”, a dookoła niej są płatki śniegu. Hasło nawiązuje oczywiście do zespołu Spice Girls, do którego należała Victoria.
Spod swetra Davida wystają kołnierzyk białej koszuli i czarny krawat. Była Spicetka pozowała u boku męża ubrana w koszulkę ze świątecznym printem, zestawioną ze spodniami z wysokim stanem. Palce byłej piosenkarki układają się w kształt litery V.

Zdjęcie zostało wykonane tuż po ślubie Teda Beckhama z prawniczką Hilary Meredith. Para pobrała się podczas skromnej uroczystości w Londynie. Na ceremonię przybyły dzieci oraz wnuczęta Teda, a także mama i córka Hilary. Drużbą najstarszego z rodu Beckhamów był oczywiście David, któremu towarzyszyli Victoria i ich dzieci. 

Zarówno dla Teda, jak i dla Hilary jest to drugie małżeństwo. Ojciec piłkarza rozwiódł się z jego mamą Sandrą w 2002 roku po ponad 30 latach związku. Hilary poznał w 2019 roku podczas akcji charytatywnej dla weteranów wojennych. Zaręczyny ogłosili w marcu 2020 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Victoria i David Beckhamowie w świątecznych stylizacjach
Proszę czekać..
Zamknij