Znaleziono 0 artykułów
28.03.2024

Słynny reżyser i skejter znany w świecie mody łączą siły w nowej kampanii adidasa

28.03.2024
Adidas Originals przedstawia trzy klasyczne modele butów w najnowszej odsłonie kampanii „1000 Back”(Fot. Materiały prasowe)

Adidas Originals kontynuuje odkrywanie kultowego dziedzictwa marki. W najnowszej odsłonie kampanii promującej kultowe modele butów, kreatywne siły łączą słynny reżyser i skejter znany w świecie mody.

Film reklamowy „1000 Back” to hołd dla subkultur, które swój styl podkreślają modelami butów Gazelle, Samba i Handball Spezial. Marka do współpracy przy tym projekcie zaprosiła cenionego w branży kreatywnej reżysera Vincenta Haycocka. W jego portfolio znajdują się realizacje dla najsłynniejszych nazwisk znanych w świecie muzyki, mody i reklamy. Haycock współpracował bowiem z takimi artystami, jak Paul McCartney, Lana Del Rey, U2 czy Florence and The Machine. Stylistyka i sposób, w jaki patrzy na świat, współgrają z filozofią marki adidas.


Główną postacią filmu, a zarazem twarzą kampanii jest znany ze swoich nieprzeciętnych umiejętności, zawodowy skejter i model – Carlisle Aikens. Z marką adidas związany jest od dawna, będąc częścią zespołu Skate Team.

W jednym ujęciu Vincent Haycock prezentuje tętniącą życiem ulicę. Śledząc głównego bohatera, ukazuje ludzi, różnorodne społeczności i subkultury, dla których Trefoil – słynna koniczyna z logo marki – stała się ważnym symbolem tożsamości kulturowej. Tymczasem Carlisle Aikens, dzięki swoim umiejętnościom jazdy na deskorolce, wnosi dynamiczną i autentyczną obecność do materiałów wizualnych kampanii, pokazując wszechstronność i uniwersalność adidasów.

Adidas Originals przedstawia trzy klasyczne modele butów w najnowszej odsłonie kampanii „1000 Back”(Fot. Materiały prasowe)

Wraz z filmem i serią zdjęć, które są uzupełnieniem kampanii, adidas Originals pokazuje ducha marki, inspirując do kreatywnego tworzenia i rozwijania swoich pasji.

Wiktoria Melaniuk
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Słynny reżyser i skejter znany w świecie mody łączą siły w nowej kampanii adidasa
Proszę czekać..
Zamknij