Znaleziono 0 artykułów
27.11.2020

Świąteczne hity Netfliksa

27.11.2020
A Very Murray Christmas (2015) /(Fot. Netflix)

Niektóre stają się kultowe zaraz po premierze, inne źle znoszą upływ czasu. Każdy z nas ma swoje ulubione. Niektóre świąteczne klasyki znajdziemy teraz na Netfliksie razem z najlepszymi nowościami platformy takimi jak „Dolly Parton: Cudownych Świąt!”. Czas wprowadzić się w gwiazdkowy nastrój!

"A Very Murray Christmas” (2015): Święta z Billem Murrayem

Sofia Coppola zgromadziła imponującą obsadę, tworząc poruszający film z Billem Murrayem w roli głównej. Aktor gra samego siebie. W czasie wigilii ma wystąpić w specjalnym programie telewizyjnym. Kiedy Nowy Jork nawiedza śnieżyca, żaden z zaproszonych gości się nie zjawia. Świąteczna komedia z udziałem największych gwiazd – Miley Cyrus, George’a Clooney’a i Rashidy Jones to opowieść ze szczyptą magii, poczuciem humoru i podnoszącym na duchu przesłaniem.

„W śnieżną noc” (2019): Jak z bajki

Let it Snow (2019) /(Fot. Netflix)

W świąteczny dzień sceptyczna licealistka Julie (Isabela Merced) spotyka młodego muzyka, Stuarta (Shameik Moore), który przejeżdża przez jej miasteczko. Nadchodząca śnieżyca odmieni życie uczuciowe nie tylko ich samych, ale również najbliższych przyjaciół i znajomych ze szkoły.

„Klaus” (2019): Uwierz w świętego Mikołaja

Klaus (2019) (Fot. Netflix)

Nominowany do Oscara obraz Sergio Pablosa, z niezwykle dopracowaną animacją i dowcipnym scenariuszem, opowiada o alternatywnym pochodzeniu świętego Mikołaja. Przebiegły listonosz Jesper (Jason Schwartzman) zostaje wysłany na odległą wyspę Smeerensburg. Gdy okazuje się, że jej mieszkańcy są ze sobą skłóceni, jest bliski rezygnacji z pracy. Poznaje jednak tajemniczego stolarza Klausa (J.K. Simmons), który mieszka samotnie w chatce pełnej zabawek ręcznej roboty. Ich przyjaźń przywraca mieszkańcom radość życia, a rezultatem jest magiczna oda do nadziei.

"Dash i Lily” (2020): Masz wiadomość

Dash & Lily (2020) /(Fot. Netflix)

Nowoczesna wersja kultowego filmu „Masz wiadomość” z 1998 roku. Cyniczny Dash (Austin Abrams) i pogodna Lily (Midori Francis) poznają się w chwili, kiedy jedno z nich odnajduje w nowojorskiej księgarni notatnik drugiego. W wędrującym po Nowym Jorku czerwonym notesie dwoje nastolatków wymienia się wiadomościami i wyzwaniami.

"Pan Jangle i świąteczna podróż” (2020): Nowa nadzieja

Jingle Jangle (2020) (Fot. Netflix)

Forest Whitaker błyszczy jako ekscentryczny twórca zabawek w niecodziennym musicalu Davida E. Talberta. Gdy praktykant (Keegan-Michael Key) kradnie projekt na najwspanialsze dzieło, Jeronicus Jangle popada w rozpacz. Sytuację może uratować jedynie zaradna wnuczka (Madalen Mills). Połączenie pięknych melodii Johna Legenda z pełnymi przepychu kostiumami – sama słodycz.

Radhika Seth
Proszę czekać..
Zamknij