Znaleziono 0 artykułów
01.06.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 1-7.06.2020 r.

01.06.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Czekają na was truskawkowe przepisy Małgorzaty Minty, fragment wyjątkowego przewodnika po serialu „The Crown” i przegląd najważniejszych tęczowych filmów w historii kina.

Jak w każdy poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzący tydzień. Bliźnięta będą stawiać sobie ambitne cele, Rak porzuci dążenie do perfekcji, a Strzelec będzie się cieszył szczęściem w miłości. Wszystkie znaki powinny znaleźć chwilę na odpoczynek. Szczegółowy horoskop znajdziecie pod linkiem

W aplikacji nie zabraknie również tekstów z zagranicznych edycji. W tym tygodniu przeczytacie, m.in. o domowych sposobach na zdrowe włosy i przyszłości ciałopozytywności. W ramach organizowanego przez „Vogue Polska” Pride Weekend, wyjątkowego wydarzenia online, które odbędzie się 6 i 7 czerwca, w aplikacji znajdziecie przewodnik po tęczowych filmach, poznacie queerowych aktywistów z całego świata, a także przyjrzycie się nieheteronrmatywnym momentom w historii mody.

W ramach cyklu „Film tygodnia” powracamy do nagrodzonego na festiwalu w Cannes filmu Pawła Pawlikowskiego, który już od środy będzie można oglądać na Netfliksie. „Kino autorskie, a zarazem uniwersalne. W filmowym języku Polaka zakochał się cały świat. „Ida” i „Zimna wojna” to zamknięte w czarno-białych obrazach opowieści o spotkaniach jednocześnie bliskich i dalekich sobie osób”, pisał o kinie polskiego reżysera Łukasz Knap, umieszczając je na liście najważniejszych filmów dekady, obok „Wielkiego piękna” Paolo Sorrentino i „Moonlight” Barry’ego Jenkinsa. Więcej o "Zimnej wojnie" przeczytacie tu.

Z kolei fanów seriali na pewno zainteresuje dostępny w aplikacji fragment wyjątkowego przewodnika po kultowej już serii – „The Crown”. Jej autor, Robert Lacey, w dziesięciu rozdziałach, odpowiadających odcinkom serialu, zarysowuje szeroki kontekst początków panowania Elżbiety II, a także wskazuje momenty, w których fabuła serialu mija się z prawdą historyczną.

W ubiegłym tygodniu zwieńczyliśmy sezon na szparagi trzema autorskimi przepisami Grzegorza i Magdaleny Łapanowskich. Teraz przyszedł czas na truskawki. Specjalnie dla użytkowników aplikacji Małgorzata Minta przygotowała trzy proste i pyszne przepisy na najsmaczniejsze owoce sezonu.

Specjalnie dla użytkowników naszej aplikacji wspólnie z Converse przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do wygrania 10 bonów na dowolną parę butów marki. Zadanie konkursowe i szczegóły czekają na was tradycyjnie w aplikacji.

Jeżeli jeszcze nie macie aplikacji „Vogue Polska”, podpowiadamy, że możecie ją pobrać za pośrednictwem App Store albo Sklepu Google Play. Warto!

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 1-7.06.2020 r.
Proszę czekać..
Zamknij